Efektowne wzornictwo i funkcjonalność

Dowiedz się więcej

Witamy w cudownym świecie świąt Bożego Narodzenia

Pełnym pomysłów na dekoracje, przysmaki i prezenty

Dowiedz się więcej

TitanCeram – Ceramika mistrzów

Nowatorski materiał na wyjątkowo precyzyjne formy

Więcej o TitanCeram

Planer łazienki online

Stwórz w kilku krokach swoją wymarzoną łazienkę

Idź do Planera łazienki

Bożonarodzeniowe artykuły zapowiadające wyśmienite chwile.

Sklep internetowy

Przegląd świąteczne kolekcje

Piękno kwiatów Azji i ponadczasowa elegancja

Dowiedz się więcej

Quinsai Garden

Produkty łazienkowe Villeroy & Boch  zmieniają funkcjonalne pomieszczenie w prywatną strefę relaksu. Armatura, ceramika, meble, tekstylia oraz akcesoria łazienkowe –  oferta produktów Villeroy & Boch umożliwia kompleksową aranżację łazienki.
Ponadto produkty Villeroy & Boch są przyjazne dla środowiska - zmniejszają zużycie wody i łatwo utrzymać je w czystości.

Produkty    Adresy

Produkty do jadalni Villeroy & Boch na całym świecie kojarzone są z przyjemnością z jedzenia i picia. Bogaty asortyment zastaw stołowych, szklanek i kieliszków, sztućców oraz akcesoriów najwyższej jakości, zachwyca klientów już od ponad 265 lat, przemieniając każdy posiłek – czy to zwykły obiad, czy świąteczną kolację – w niezwykłe wydarzenie. Produkty do jadalni Villeroy & Boch odznaczają się nie tylko wysoką jakością oraz elegancją, ale również wyjątkową funkcjonalnością w codziennym zastosowaniu.

Adresy

Płytki fascynują nas nieprzerwanie, od kiedy w 1852 roku Eugen von Boch odnowił rzymską mozaikę podłogową w Nennig. Jeszcze w tym samym roku zaczęto produkować „Mettlacher Platten”, które osiągnęły światowy sukces. Po dziś dzień płytki wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania. Dzięki naszym innowacyjnym procesom produkcji płytki Villeroy & Boch są nie tylko pięknie wykonane i praktyczne, ale również spełniają surowe standardy w zakresie ochrony środowiska.  Czy to łazienka, kuchnia, czy salon – wysokiej jakości płytki Villeroy & Boch są źródłem inspiracji dla naszych klientów, nadają wnętrzom przytulnego charakteru i podkreślają dobry styl.

Villeroy & Boch – nowoczesny design źródłem radości życia

Tradycja od 1748 roku

Ponadczasowa elegancja, nowoczesny design oraz wyjątkowa jakość – z tego właśnie słynie Villeroy & Boch, i to już od 1748 roku. W oparciu o tę tradycję nasi projektanci i product managerowie  tworzą nowe rozwiązania i kolekcje, które odmieniają życie.

Artykuły łazienkowe i wellness, zastawa stołowa, płytki ceramiczne i zlewozmywaki kuchenne  – nasze produkty wyróżniają się szlachetnym wyglądem, funkcjonalnością oraz niezwykłą jakością. Daj się zaskoczyć i oczarować innowacyjnym wzornictwem Villeroy & Boch.