TitanCeram – Ceramika mistrzów

Nowatorski materiał na wyjątkowo precyzyjne formy

Więcej o TitanCeram

Efektowne wzornictwo i funkcjonalność

Dowiedz się więcej

Innowacyjna miska WC dla poczwórnej czystości

Przejdź do mistrza higieny

Nasz mistrz higieny

Bożonarodzeniowe artykuły zapowiadające wyśmienite chwile.

Sklep internetowy

Przegląd świąteczne kolekcje

Pomysły na bożonarodzeniowe prezenty dla Niej i dla Niego

Dowiedz się więcej

Prezenty z okazji świąt

Produkty łazienkowe Villeroy & Boch  zmieniają funkcjonalne pomieszczenie w prywatną strefę relaksu. Armatura, ceramika, meble, tekstylia oraz akcesoria łazienkowe –  oferta produktów Villeroy & Boch umożliwia kompleksową aranżację łazienki.
Ponadto produkty Villeroy & Boch są przyjazne dla środowiska - zmniejszają zużycie wody i łatwo utrzymać je w czystości.

Produkty    Adresy

Produkty do jadalni Villeroy & Boch na całym świecie kojarzone są z przyjemnością z jedzenia i picia. Bogaty asortyment zastaw stołowych, szklanek i kieliszków, sztućców oraz akcesoriów najwyższej jakości, zachwyca klientów już od ponad 265 lat, przemieniając każdy posiłek – czy to zwykły obiad, czy świąteczną kolację – w niezwykłe wydarzenie. Produkty do jadalni Villeroy & Boch odznaczają się nie tylko wysoką jakością oraz elegancją, ale również wyjątkową funkcjonalnością w codziennym zastosowaniu.

Adresy

Płytki fascynują nas nieprzerwanie, od kiedy w 1852 roku Eugen von Boch odnowił rzymską mozaikę podłogową w Nennig. Jeszcze w tym samym roku zaczęto produkować „Mettlacher Platten”, które osiągnęły światowy sukces. Po dziś dzień płytki wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania. Dzięki naszym innowacyjnym procesom produkcji płytki Villeroy & Boch są nie tylko pięknie wykonane i praktyczne, ale również spełniają surowe standardy w zakresie ochrony środowiska.  Czy to łazienka, kuchnia, czy salon – wysokiej jakości płytki Villeroy & Boch są źródłem inspiracji dla naszych klientów, nadają wnętrzom przytulnego charakteru i podkreślają dobry styl.

Villeroy & Boch – nowoczesny design źródłem radości życia

Tradycja od 1748 roku

Ponadczasowa elegancja, nowoczesny design oraz wyjątkowa jakość – z tego właśnie słynie Villeroy & Boch, i to już od 1748 roku. W oparciu o tę tradycję nasi projektanci i product managerowie  tworzą nowe rozwiązania i kolekcje, które odmieniają życie.

Artykuły łazienkowe i wellness, zastawa stołowa, płytki ceramiczne i zlewozmywaki kuchenne  – nasze produkty wyróżniają się szlachetnym wyglądem, funkcjonalnością oraz niezwykłą jakością. Daj się zaskoczyć i oczarować innowacyjnym wzornictwem Villeroy & Boch.