ROK JUBILEUSZOWY 2023

Od 1748 roku marka Villeroy & Boch to synonim wysokiej jakości i piękna, postępowych idei i technik związanych z ceramiką. Od dawien dawna ambicją Villeroy & Boch jest aranżacja domu, która sprzyja celebrowaniu momentów w życiu.

ROK JUBILEUSZOWY 2023 | Villeroy & Boch

Całkowicie pod znakiem 275 YEARS Creating Homes

„Creating Homes” oznacza więcej niż urządzenie domu. „Creating Homes” to realizacja osobistych wyobrażeń, uwzględnienie indywidualnego stylu życia oraz komfort we własnym domu.

275 STORIES of Creating Homes

Motywem przewodnim naszego jubileuszu jest hasło Creating Homes. 275 lat Villeroy & Boch oznacza 275 lat wnętrz, produktów, innowacji, ludzi i emocji, które są ściśle związane z firmą. Z okazji jubileuszu firma Villeroy & Boch w formie „275 Stories” przedstawia ciekawe, pełne humoru i niekiedy zaskakujące wydarzenia odsłaniające kulisy firmy i jej historię.

DOŁĄCZ TERAZ DO MY CLUB

i ciesz się specjalnymi korzyściami dla Klubowiczów

Miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby cieszyć się ekskluzywnymi korzyściami, zaaranżować swój dom według własnych życzeń i znaleźć inspiracje. Zapraszamy do odkrycia korzyści z członkostwa w naszym klubie klienta My Club! Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i kreowania chwil oraz wnętrz, by czuć się komfortowo!