JUBILEUSZOWE NOWOŚCI

Villeroy&Boch świętuje jubileusz 275-lecia firmy

Zapraszamy do obejrzenia naszych zachwycających limitowanych jubileuszowych nowości

Korzenie naszej firmy w parze z najnowszymi trendami – nasze limitowane nowości w jubileuszowym wydaniu to wyjątkowe produkty. W nowej wersji popularnego wzoru Paradiso w nowoczesny i stylowy sposób przejawiają się aktualne trendy. Miedzioryt to technika pochodząca z Anglii, którą już w 1791 roku Nicolas Villeroy zastosował do zdobienia ceramiki. Z okazji naszego jubileuszu sięgnęliśmy po tę tradycyjną technikę zdobniczą.

Więcej nowości w roku jubileuszowym

Przedstawiamy
NASZE JUBILEUSZOWE NOWOŚCI

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego lub najbliższego dystrybutora.

Kup teraz       Znajdź dystrybutora


LA BOULE PARADISO

Dekoracja w stylu tradycyjnego miedziorytu

La Boule – ponadczasowa ikona wystroju wnętrz, która jest symbolem znakomitego designu, innowacji i wysokiej jakości. Aktualnie La Boule dostępna jest w limitowanej wersji jubileuszowej, która łączy stylistykę tradycyjnego miedziorytu z żywą barwą pomarańczową. Zapraszamy do zapoznania się z tym stylowym produktem w modnym stylu retro, który znakomicie nadaje się również na prezent, także dla siebie.

BIRTHDAY CAKE PARADISO

Dekoracja w stylu tradycyjnego miedziorytu

Wspaniale jest rano w dniu urodzin otworzyć oczy i ujrzeć całą rodzinę z niespodzianką w postaci fantastycznego tortu urodzinowego. Dokładnie to uczucie chcemy uchwycić w związku z 275. Urodzinami naszej firmy, prezentując nasz zupełnie nowy rewelacyjny produkt – przedstawiamy nasz niezwykły tort urodzinowy z wykwintnej porcelany w jubileuszowej stylizacji.

Czteroczęściowa ozdoba składa się z talerza, miski, kubka oraz świecznika. Podobnie jak La Boule, tort urodzinowy to obiekt designerski i jednocześnie fascynujący zestaw śniadaniowy. 

LIMITOWANE HITOWE PRODUKTY

  • Dostępne tylko w roku jubileuszowym 2023
  • Do wielu aranżacji – również jako obiekty dekoracyjne i samodzielne ozdoby
  • Modne kolory: niebieski i pomarańczowy 
  • Trend retro: miedzioryt 
  • Idealny pomysł na prezent
  • Pasuje do innych kolekcji Villeroy & Boch
  • Premium Porcelain 
  • Sprawdzona wysoka jakość i trwałość
  • Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej

BIRTHDAY MUGS

Popularne dekoracje z naszej historii

Nasze jubileuszowe kubki oprócz wzoru Paradiso są zdobione również najpopularniejszymi kwiatowymi dekoracjami zaprezentowanymi w fantazyjny i kreatywny sposób w formie serca. Limitowane jubileuszowe kubki bez ucha z Premium Porcelain to idealny prezent. Ładnie wyglądają w zestawie i nadają się do kolekcjonowania.

CHÂTEAU SEPTFONTAINES

Ekskluzywny design i czysta elegancja

Wyszukana kolekcja Château Septfontaines nawiązuje do pałacu w Luksemburgu o tej samej nazwie, w którym zaczęła się 275-letnia historia Villeroy & Boch. Niezwykle ekskluzywna, majestatyczna kolekcja Premium w bezprecedensowy sposób łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Subtelna gra klasycznego designu i matowego wykończenia Premium Bone Porcelain to czysty luksus dla wymagających klientów.

Dostępne wkrótce


ZLEWOZMYWAK KUCHENNY BRINDILLE

Stara miłość nie rdzewieje

Od 275 lat Villeroy & Boch upiększa nasze kuchnie, wyposażając je w wysokiej jakości ceramiczne zlewozmywaki kuchenne. Mała, niebieska gałązka kwiatowa Brindille towarzyszy od pokoleń spotkaniom w gronie najbliższych i pięknym chwilom. Niech stara miłość rozkwitnie za sprawą naszej – inspirowanej nowoczesnym stylem – dekoracji Old Luxembourg Brindille.  


Przedstawiamy
NASZE JUBILEUSZOWE NOWOŚCI

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego lub najbliższego dystrybutora.

Kup teraz       Znajdź dystrybutora