Nasz mistrz higieny

Innowacyjna miska WC dla poczwórnej czystości

Przejdź do mistrza higieny

Wspaniałe śniadanie wielkanocne

Poznaj wspaniałe pomysły dla stołu wielkanocnego

Odkryj teraz

Łazienkowe inspiracje

Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Daj się zainspirować

Z rozmachem przez kolejne 15 lat

Villeroy & Boch świętuje urodziny swojej falistej kolekcji NewWave

Odkryj teraz

Stwórz w kilku krokach swoją wymarzoną łazienkę

Idź do Planera łazienki

Planer łazienki online

Przebudź wiosnę w swoim domu delikatnym kwiatowym dekorem

Odkryj teraz

Kolorowe i wesołe

Spraw wszystkim radość idealnymi wielkanocnymi dekoracjami

Odkryj teraz

Wyjątkowa oferta na Wielkanoc

Produkty z działu Łazienka i wellness firmy Villeroy & Boch zmieniają funkcjonalne pomieszczenie w indywidualną strefę relaksu. Armatura, ceramika, meble, tekstylia i akcesoria łazienkowe – oferta Villeroy & Boch umożliwia kompleksowe wyposażenie łazienki, a program do projektowania ułatwia jej aranżację. Produkty, które oszczędzają wodę i są łatwe w pielęgnacji, chronią ponadto środowisko.

Produkty    Adresy

Produkty do jadalni Villeroy & Boch na całym świecie kojarzone są z przyjemnością z jedzenia i picia. Bogaty asortyment zastaw stołowych, szklanek i kieliszków, sztućców oraz akcesoriów najwyższej jakości, zachwyca klientów już od ponad 265 lat, przemieniając każdy posiłek – czy to zwykły obiad, czy świąteczną kolację – w niezwykłe wydarzenie. Produkty do jadalni Villeroy & Boch odznaczają się nie tylko wysoką jakością oraz elegancją, ale również wyjątkową funkcjonalnością w codziennym zastosowaniu.

Adresy

Płytki i kuchnia – dobre samopoczucie w stylowym wnętrzu

Płytki fascynują nas nieprzerwanie, od kiedy w 1852 roku Eugen von Boch odnowił rzymską mozaikę podłogową w Nennig. Jeszcze w tym samym roku zaczęto produkować „Mettlacher Platten”, które osiągnęły światowy sukces. Po dziś dzień płytki wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania. Dzięki naszym innowacyjnym procesom produkcji płytki Villeroy & Boch są nie tylko pięknie wykonane i praktyczne, ale również spełniają surowe standardy w zakresie ochrony środowiska.  Czy to łazienka, kuchnia, czy salon – wysokiej jakości płytki Villeroy & Boch są źródłem inspiracji dla naszych klientów, nadają wnętrzom przytulnego charakteru i podkreślają dobry styl.

Villeroy & Boch – nowoczesny design źródłem radości życia

Tradycja od 1748 roku

Ponadczasowa elegancja, nowoczesny design oraz wyjątkowa jakość – z tego właśnie słynie Villeroy & Boch, i to już od 1748 roku. W oparciu o tę tradycję nasi projektanci i product managerowie  tworzą nowe rozwiązania i kolekcje, które odmieniają życie.

Artykuły łazienkowe i wellness, zastawa stołowa, płytki ceramiczne i zlewozmywaki kuchenne  – nasze produkty wyróżniają się szlachetnym wyglądem, funkcjonalnością oraz niezwykłą jakością. Daj się zaskoczyć i oczarować innowacyjnym wzornictwem Villeroy & Boch.