Program do projektowania łazienek online

Zaaranżuj swoją wymarzoną łazienkę bez wychodzenia z domu

Zaprojektuj łazienkę w programie do projektowania łazienek online

Zaaranżuj swoją wymarzoną łazienkę bez wychodzenia z domu

Piękna łazienka to prywatna oaza dobrego samopoczucia we własnych czterech kątach. Miejsce odosobnienia, w którym można w spokoju odpocząć i zregenerować siły. Rozkoszuj się lepszą jakością życia również w swoim domu – nowo budowanym lub remontowanym.

Dzięki internetowemu programowi do projektowania łazienek można w kilku krokach wirtualnie zaprojektować i zaaranżować łazienkę według własnego życzenia.

Zaprojektuj łazienkę

Zaaranżuj swoją wymarzoną łazienkę

Jak prawidłowo zaprojektować łazienkę

Krok 1 Planer łazienki: Rzut poziomy

Określ kształt
swojego pomieszczenia.


Krok 1
Krok 2 Planer łazienki: Warunki budowlane

Dodaj okna,
drzwi oraz istniejące
przyłącza.

Krok 2
Krok 3 Planer łazienki: Projektowanie

Urządź swoją
wymarzoną łazienkę,
tak, jak chcesz.

Krok 3
Krok 4 Planer łazienki: Projekt Twojej łazienki

Otrzymaj projekt swojej łazienki.


Krok 4
Krok 5 Planer łazienki: Wyszukiwarka sklepu

Zwróć się po poradę do placówki handlowej w najbliższej okolicy.

Krok 5

1. Rzut poziomy

Za pomocą zdefiniowanych przez nas wstępnie standardowych kształtów pomieszczenia sporządź przejrzysty rzut z wymiarami swojej łazienki. Jeżeli Twoje pomieszczenie nie odpowiada podanym standardowym kształtom, w opcji „DOWOLNY KSZTAŁT POMIESZCZENIA” masz możliwość wykonania indywidualnego rzutu. Aby w swoim rzucie uwzględnić również skosy w pomieszczeniu, kliknij na symbol dachu na odpowiedniej ścianie.

Krok 1 Planer lazienki: Rzut poziomy

2. Warunki budowlane

Aby Twój rzut odpowiadał rzeczywistym warunkom, w drugim kroku możesz bardzo łatwo dodać zarówno drzwi i okna, jak i przyłącza. Program do projektowania łazienek 3D uwzględni je w dalszym projekcie, w związku z czym będziesz mógł dowolnie urządzić swoją łazienkę bez nieprzyjemnych  niespodzianek podczas realizacji.

Krok 2 Planer lazienki: Warunki budowlane

3. Projektowanie

Z różnych kolekcji wybierz wyjątkowe produkty Villeroy & Boch i umieść je w wybranych miejscach na swoim rzucie. Jeżeli ze względu na warunki budowlane umieszczenie ich na rzucie nie będzie możliwe, to program do projektowania łazienek natychmiast to wykaże. Dzięki różnym widokom i różnej perspektywie możesz dokładnie dopasować do siebie poszczególne produkty i obejrzeć swój projekt w przejrzystym widoku 3D.

Krok 3 Planer lazienki: Projektowanie

4. Projekt Twojej łazienki

Po pomyślnym ukończeniu projektu swojej łazienki możesz otrzymać swój projekt i wszystkie ważne informacje o wybranych produktach oraz innych możliwościach projektowych w formacie PDF. W tym  celu musisz jedynie wpisać imię, nazwisko i adres e-mail w odpowiednich polach i wkrótce potem otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do realizacji Twojej wymarzonej łazienki.

Krok 4 Planer lazienki: Projekt Twojej lazienki

5. Wyszukiwarka sklepu

Zwróć się po poradę do placówki handlowej w najbliższej okolicy. Wpisz swój numer telefonu w odpowiednie pole i wybierz placówkę handlową z listy. Skontaktuje się ona z Tobą i udzieli kompetentnej pomocy i porady w dalszym projektowaniu Twojej łazienki.

Krok 5 Planer lazienki: Wyszukiwarka sklepu