PIZZA PASSION

Dla profesjonalistów i piekarzy amatorów

Nowości 2017

TACA PARTY PROSTOKĄTNA

Łatwe krojenie i wygodne serwowanie na talerzu ceramicznym

Zastawa Pizza Passion oferuje amatorom pizzy wszystkie niezbędne akcesoria do łatwego i eleganckiego podawania pizzy – podczas miłego wieczoru we dwoje oraz w dużym gronie przyjaciół i rodziny. Kamień do pieczenia pizzy z drewnianą łopatką, duże talerze ze zintegrowanymi rowkami do krojenia pizzy oraz poręczne talerze na kawałek pizzy umożliwiają szybkie wyjęcie pizzy z pieca i jej podanie. Zestaw miseczek na dodatki daje możliwość indywidualnego doprawienia pizzy, dzięki czemu z pewnością wszystkim będzie smakowała.

Czteroczęściowy zestaw na dodatki z serii Pizza Passion składający się z trzech miseczek i jednej deski do serwowania idealnie się nadaje do podawania dodatków do indywidualnego przyprawienia i udekorowania pizzy. Istnieją bowiem niezliczone możliwości doprawienia swojej pizzy: posiekaną cebulą, kaparami, ziołami, świeżymi figami, parmezanem, rukolą lub awokado – istnieje w tym względzie szerokie pole do popisu dla wyobraźni.

Sposób na pieczenie świeżej pizzy we włoskim stylu: kamień do pieczenia pizzy gwarantuje równomierne rozmieszczenie ciepła i zmniejsza ilość wyciekających płynów, dzięki czemu ciasto pizzy jest wyjątkowo chrupiące. Drewnianą łopatką można łatwo wyjąć gorącą pizzę z pieca. Ułatwia to podwyższenie z jednej strony kamienia do pieczenia pizzy oraz płaski kształt drewnianej łopatki, dzięki czemu pizza ląduje na talerzu, a nie w piecu.