ikoniczne
Przewiń w dół
COŚ WYJĄTKOWEGO
Prezent marki Villeroy & Boch sprawi radość każdemu miłośnikowi dobrego designu! Odkryj nasze pomysły na ikoniczne prezenty – od mistrzowskiej porcelany aż po stylowe akcesoria domowe!
Ikona designu
LA BOULE
Siedem naczyń tworzy idealną całość: „La Boule” zachwyca wyjątkową formą i fascynującą grą kolorów. To prezent dla ikon stylu!
Wyznanie miłości
METROCHIC
Czysty, minimalistyczny design w parze z Premium Bone Porcelain od Villeroy & Boch. MetroChic reprezentuje umiar i jest pozycją obowiązkową dla wszystkich minimalistów o wyszukanym guście.
Różnoraka, niezwykła
MANUFACTURE
Innowacyjne zastosowanie materiałów, wyjątkowa haptyka i wyraziste kolory powodują, że Manufacture ma bardzo urozmaicony i atrakcyjny design! Podaruj nasze najmodniejsze produkty tego roku!
Atrakcyjne rzeźby
COLLIER
Manufacture Collier sprawi radość fanom pięknego wystroju wnętrz! Matowe barwy i wyjątkowe odczucia w dotyku nawiązują do charakterystycznego stylu Manufacture i są hitem na każdą okazję!
Wyrazista asymetria
NewMoon
Charakterystyczna asymetryczna krawędź NewMoon w kształcie wąskiego półksiężyca zgrabnie rzuca delikatny cień, dzięki czemu każde naczynie przypomina Księżyc w nowiu!
Kosmiczne prezenty
NEWWAVE STARS
Kolekcja NewWave Stars łączy ikoniczny design NewWave z modnym tematem astrologii. Każdy kubek zdobi dekoracja ze złota w formie 1 z 12 znaków zodiaku. Świetny prezent nie tylko na urodziny!
NASZE PREZENTY-HITY
Odkryj wszystkie nasze superatrakcyjne prezenty! Nie ma nic piękniejszego, niż uśmiech na twarzy ukochanej osoby rozpakowującej indywidualnie wybrany prezent!