Wiosenne prezenty i nie tylko

Wejdź do wiosennego świata Villeroy & Boch

Wiosenne prezenty Villeroy & Boch

Dni są dłuższe, lód i śnieg ustępują pierwszym pąkom kwiatów: nadeszła wiosna. Spraw radość sobie i innym drobnymi upominkami i wspólnie rozkoszujcie się wiosennym przebudzeniem.

Sklep internetowy


Przepych wiosennych kwiatów: nasze wazony

Dzięki naszym popularnym małym wazonom Nek, Numa i Tiko w wiosennych pastelowych odcieniach Lovely Rose i Mellow Blue stylowo wyeksponujesz małe bukiety lub pojedyncze kwiaty. Większe wazony z naszej kolekcji Oronda urzekają ponadczasowym designem. Spraw wyjątkową radość mamie, partnerce lub przyjaciółce i podaruj jej pięknie wyeksponowany bukiet świeżych wiosennych kwiatów.


Zbudź wiosnę

Nasze kolekcje Mariefleur i Mariefleur Gris to klasyczne pozycje. Precyzyjne kwiatowe zdobienia oraz ponadczasowa, piękna forma nadadzą Twojej wiosennej dekoracji niezwykle stylowy wygląd. Prezent w postaci słodyczy i atrakcyjnych ozdobnych miseczek lub eleganckich talerzyków na czekoladki sprawi wyjątkową radość ukochanej osobie.


FLOREANA

Spraw, aby Twój stół rozkwitł: Floreana

Przy kawie, pierwszym brunchu na tarasie lub wspólnej kolacji w rześki wiosenny wieczór: subtelne zdobienia kolekcji Floreana w kolorze czerwonym, niebieskim lub zielonym przypominają pierwsze delikatne pąki kwiatów. Same lub w połączeniu – komplety śniadaniowe, kawowe i stołowe z tej kolekcji są niezwykle pięknym prezentem z okazji przeprowadzki lub na nowe mieszkanie.

DRESSED UP

Właściwy wybór na każdą okazję: kolekcja szklanek Dressed Up

Tak jak wiosna co roku przynosi ożywienie, tak nasza kolekcja szklanek Dressed Up w eleganckim stylu retro nigdy nie traci swojego uroku. Szklanki w czterech subtelnych wiosennych kolorach i o oryginalnej stylistyce wzbogacą Twój serwis i przydadzą się w wielu okolicznościach. Rozkoszuj się z przyjaciółmi podanymi w nich świeżo wyciskanymi sokami z owoców, musującymi napojami lub eleganckimi drinkami.