Idealne święta? Zaufaj naszemu 272-letniemu doświadczeniu.

Z początkiem grudnia zaczyna się adwent, wypełniony radosnym oczekiwaniem na święta. Dekorowanie domu na święta to najlepszy sposób, żeby wprowadzić się w świąteczny nastrój. Właśnie dlatego prezentujemy nasze najlepsze pomysły na Boże Narodzenie. Zainspiruj się naszymi świątecznymi propozycjami. Dokładnie obejrzyj bogaty asortyment bożonarodzeniowy Villeroy & Boch i znajdź odpowiednie produkty na idealne święta.

Teraz w naszym sklepie internetowym

Połącz stare z nowym

DEKORACJE BOŻONARODZENIOWE

Jakie uczucia wiążesz z Bożym Narodzeniem? Dla nas to harmonijne współistnienie starego z nowym, przejawiające się na przykład w spotkaniu wielu pokoleń rodziny podczas świąt. Lub mające formę przekazanych tradycji, delikatnie odświeżonych nowymi pomysłami. Nasze dekoracje świąteczne można również z powodzeniem połączyć ze swoimi starymi, ulubionymi ozdobami i dzięki temu urozmaicić wystrój.

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Boże Narodzenie z Villeroy & Boch 2020

Żywa tradycja

CHOINKA

Potrafisz sobie wyobrazić święta Bożego Narodzenia bez choinki? Nie? My również nie potrafimy. Sam jej zapach unoszący się w powietrzu – święto dla wszystkich zmysłów. Również dla oczu, bo choinka to przecież tło pięknej świątecznej dekoracji. Zapewnia eksponowane miejsce świątecznym ozdobom oraz talerzom z naszego bożonarodzeniowego asortymentu, jak i prezentom.

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW