LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ

PREZENTY DLA SMAKOSZA

U Villeroy & Boch znajdziesz idealny prezent dla miłośników drobnych okazji

KAWA & HERBATA

Prawdziwy smak kawy i herbaty

Indyjska herbata Darjeeling, prawdziwe włoskie espresso i egzotyczna Chai: Wiele osób nie może wyobrazić sobie życia bez filiżanki świeżo zaparzonej, pobudzającej kawy czy gorącej, aromatycznej herbaty. W naszej ofercie, bogatej w ekskluzywny serwis do herbaty i kawy, znajdziesz idealny prezent dla smakoszy. Również ciastko znajdzie swoje miejsce na naszym serwisie.

WINO & SZAMPAN

Dla znawców dobrego wina

Degustacja dobrego wina to zawsze niezwykła przyjemność dla prawdziwych smakoszy. Dla siebie czy jako dodatek do smacznego posiłku, wino i szampan to celebracja drobnych okazji w życiu. Świat prezentów Villeroy & Boch oferuje wiele produktów zaprojektowanych wspólnie ze znawcami win, zarówno kieliszków do białego i czerwonego wina, jak i dekanterów czy kieliszków do szampana, które zachwycą każdego konesera szampana i wina.

GRILLOWANIE

Zachwycisz mistrza grillowania

Gorące dni, ciepłe wieczory: Barbecue z przyjaciółmi i rodziną jest stałym punktem letnich przyjemności. W świecie prezentów Villeroy & Boch znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by uczynić te wieczory niezapomnianymi. Spraw ogromną radość prawdziwym mistrzom naszymi wysokiej jakości, praktycznymi i pięknymi talerzami grillowymi, szczypcami do grilla i nożami do steków.

Pozostałe idealne okazje, by wręczyć prezent...