LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ

Perfekcyjne pomysły na prezent z okazji Dnia Matki

Spraw wyjątkową radość swojej mamie

Podziękuj swojej mamie w wyjątkowy sposób

Nikt nie kocha tak mocno, jak matka, a Dzień Matki jest po to, aby podziękować jej za miłość i poświęcenie. I chociaż Dzień Matki jest obchodzony w różne dni w ciągu roku, od lutego w Norwegii aż po ósmy maja w Niemczech, na całym świecie jest tak samo: Dzień Matki ma być wyjątkowy. Pomysłami od Villeroy & Boch zachwycisz swoją mamę.

Rozkosze podniebienia

W Dniu Matki mamy są często kulinarnie rozpieszczane – obfitym śniadaniem podanym do łóżka lub wyszukanymi słodyczami – wszystkim, co najlepsze. Używając nostalgicznie pięknych serwisów śniadaniowych i kawowych z kolekcji Rose Cottage, stworzysz przy tym wyjątkowo miłą atmosferę. Wyśmienite czekoladki lub ulubione ciasteczka podane na szlachetnej porcelanie z kolekcji Mariefleur smakują doskonale.

„Atrakcyjna dekoracja“

Piękne kwiaty to od zawsze wyraz sympatii i wdzięczności. Pozwól im przemówić i uzupełnij stół nakryty do śniadania ulubionymi kwiatami Twojej mamy pięknie wyeksponowanymi w naszych małych wazonach Nek, Numa i Tiko. Nasza szlachetna kolekcja prezentów Mariefleur Gris Gifts z miseczkami, pojemniczkami i świecznikami z pięknym i ponadczasowym, delikatnym kwiecistym wzorem sprawi radość każdej mamie.

Przegląd wszystkich artykułów

POMYSŁY NA PREZENT Z OKAZJI DNIA MATKI

Rose Cottage miseczka
Rose Cottage miseczka
Rose Cottage miseczka
Rose Cottage puzderko
Rose Cottage puzderko
Rose Cottage puzderko