ŚWIĘTUJ WIELKANOC W WYJĄTKOWY SPOSÓB

W ofercie Villeroy & Boch znajdziesz piękne kolekcje na wielkanocny stół

Zainspiruj się

Gdy natura budzi się z zimowego snu, towarzyszy temu niezwykłe uczucie przebudzenia i gotowości do działania. Na zewnątrz wschodzą kwiaty, wszystko się zazielenia i inspiruje. Podpowiadamy, jak powitać wiosnę także w swoim domu i wprowadzić do niego kolorowe i ciepłe akcenty za pomocą kolekcji wielkanocnych Villeroy & Boch. Zapraszamy po inspiracje – wspólnie świętujmy nadejście wiosny!

DROBNE PREZENTY

Drobne prezenty podtrzymują przyjaźń i pokazują ukochanej osobie, jak jest dla nas ważna i wyjątkowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czarujących prezentów marki Villeroy & Boch, które nadają się zarówno dla kolekcjonerów, jak i jako uroczy upominek dla rodziny i przyjaciół oraz ozdoba bogato zastawionego stołu wielkanocnego.

ZNAJDŹ PREZENTY NA WIELKANOC

WIELKANOCNE HISTORIE

Rodzina rozkosznych małych zajączków. Obrazki przedstawiające zajączki zbierające na łące wonne kwiaty, malujące jajka lub wyplatające misterne wianki z kwiatów opowiadają urocze historyjki i wprowadzają do każdego domu wiosenne kolory.

PRZEJDŹ DO WIELKANOCNYCH HISTORII

WIELKANOCNY BRUNCH

Wspólnie z rodziną i przyjaciółmi ciesz się pierwszymi promieniami słońca. Czyż jest na to lepszy sposób, niż wspólny wielkanocny brunch przy kolorowym, obficie nakrytym stole? Dzięki kolekcjom wielkanocnym Villeroy & Boch stworzysz odpowiednią oprawę, aby należycie uczcić Wielkanoc i nadejście wiosny.

POMYSŁY NA WIELKANOCNY BRUNCH

PRZEPISY NA WIELKANOC

Oprócz pięknych naczyń i zachwycających akcesoriów na wielkanocny stół, przygotowaliśmy dla Ciebie również przepisy na pyszne potrawy. Babka pomarańczowa, tarta jabłkowa lub wafle ze świeżymi owocami: u nas na pewno znajdziesz odpowiednie pomysły, aby Wielkanoc stała się niezapomnianym przeżyciem również pod względem kulinarnym.

ODKRYJ PRZEPISY WIELKANOCNE

Pomyśl o każdym szczególe

Nakryj wielkanocny stół odświętną porcelaną Villeroy & Boch, dobierz do niej pasujące obrusy i bieżniki oraz odpowiednie sztućce. Jeszcze tylko kilka kwiatków na środek stołu i wszystko gotowe na przybycie zajączka wielkanocnego.

Kiedy dokładnie obchodzimy Wielkanoc w 2023 roku?

Tego roku Niedziela Wielkanocna przypada 9 kwietnia. Jednak uroczystości wielkanocne zaczynają się wcześniej, Wielki Piątek jest obchodzony 7 kwietnia. Są spore szanse, że w tym roku przyroda na Wielkanoc rozkwitnie w całej krasie i przywita nas przepychem barw.