ŚWIĘTUJ WIELKANOC W WYJĄTKOWY SPOSÓB

W ofercie Villeroy & Boch znajdziesz piękne kolekcje na wielkanocny stół

Zainspiruj się

Gdy natura budzi się z zimowego snu, towarzyszy temu niezwykłe uczucie przebudzenia i gotowości do działania. Na zewnątrz wschodzą kwiaty, wszystko się zazielenia i inspiruje. Podpowiadamy, jak powitać wiosnę także w swoim domu i wprowadzić do niego kolorowe i ciepłe akcenty za pomocą kolekcji wielkanocnych Villeroy & Boch. Zapraszamy po inspiracje – wspólnie świętujmy nadejście wiosny!

DROBNE PREZENTY

Drobne prezenty podtrzymują przyjaźń i pokazują ukochanej osobie, jak jest dla nas ważna i wyjątkowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czarujących prezentów marki Villeroy & Boch, które nadają się zarówno dla kolekcjonerów, jak i jako uroczy upominek dla rodziny i przyjaciół oraz ozdoba bogato zastawionego stołu wielkanocnego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WIELKANOCNE HISTORIE

Rodzina rozkosznych małych zajączków. Obrazki przedstawiające zajączki zbierające na łące wonne kwiaty, malujące jajka lub wyplatające misterne wianki z kwiatów opowiadają urocze historyjki i wprowadzają do każdego domu wiosenne kolory.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WIELKANOCNY BRUNCH

Wspólnie z rodziną i przyjaciółmi ciesz się pierwszymi promieniami słońca. Czyż jest na to lepszy sposób, niż wspólny wielkanocny brunch przy kolorowym, obficie nakrytym stole? Dzięki kolekcjom wielkanocnym Villeroy & Boch stworzysz odpowiednią oprawę, aby należycie uczcić Wielkanoc i nadejście wiosny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRZEPISY NA WIELKANOC

Oprócz pięknych naczyń i zachwycających akcesoriów na wielkanocny stół, przygotowaliśmy dla Ciebie również przepisy na pyszne potrawy. Babka pomarańczowa, tarta jabłkowa lub wafle ze świeżymi owocami: u nas na pewno znajdziesz odpowiednie pomysły, aby Wielkanoc stała się niezapomnianym przeżyciem również pod względem kulinarnym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pomyśl o każdym szczególe

Nakryj wielkanocny stół odświętną porcelaną Villeroy & Boch, dobierz do niej pasujące obrusy i bieżniki oraz odpowiednie sztućce. Jeszcze tylko kilka kwiatków na środek stołu i wszystko gotowe na przybycie zajączka wielkanocnego.

Kiedy dokładnie obchodzimy Wielkanoc w 2022 roku?

Tego roku Niedziela Wielkanocna przypada 17 kwietnia. Jednak uroczystości wielkanocne zaczynają się wcześniej, Wielki Piątek jest obchodzony 15 kwietnia. Są spore szanse, że w tym roku przyroda na Wielkanoc rozkwitnie w całej krasie i przywita nas przepychem barw.