WIELKANOCNE HISTORIE

Sympatyczne zajączki

To nasze powitanie wiosny!

Święta Wielkanocne obwieszczają wiosnę! Żegnamy się z zimowymi ciemnościami i przy świątecznej kawie i wielkanocnym brunchu witamy wesołą, słoneczną porę roku. Wiosną nasz dom zdobią śliczne zajączki wielkanocne, barwne pisanki i świeże, kolorowe kwiaty. Wiosenną zastawę do idealnej aranżacji stołu wielkanocnego oraz świąteczne akcesoria zapewniają kolekcje wielkanocne Villeroy & Boch.

WSZYSTKIE ARTYKUŁY NA WIELKANOC

Przedmioty kolekcjonerskie dla miłośników Wielkanocy

Rodzeństwo zajączków – Anna i Max – jest gotowe na wielkanocny spacer. Te zajączki to główny motyw naszej tegorocznej limitowanej kolekcji Annual Easter Edition. Kubek, talerz, miska, kieliszek do jajek oraz porcelanowe jajko są zdobione podobiznami zajączków w wiosennych kolorach. Te pięć produktów to popularne przedmioty kolekcjonerskie oraz pomysł na przepiękny prezent z okazji Wielkanocy.
Produkty z Annual Easter Edition 2023, dostępne wyłącznie w roku ich ukazania się, mają na spodzie złotą pieczęć z rokiem edycji. Limitowane okazy kolekcjonerskie, starannie i pojedynczo zapakowane niczym przez samego zajączka wielkanocnego, sprawiają mnóstwo radości z obdarowywania.

 

Czym byłaby Wielkanoc bez zajączka wielkanocnego? Radość dorosłych i dzieci jest jeszcze większa, gdy zajączek przyprowadza całą swoją rodzinę, jak w naszej nostalgicznej kolekcji Bunny Tales. W przygotowaniach do Świąt Wielkanocnych biorą udział wszystkie zające: dziadek Hans, mama Emma oraz dzieci: Anna, Max i Paul.

Zajączki szczególnie się cieszą z malowania jajek, bo dziadek Hans wtajemnicza je w arkana zdobienia pisanek. Zaciekawione zajączki uczą się wyjątkowych technik malowania jajek. Kolorowe, ręcznie malowane porcelanowe figurki przedstawiają pracowite zajączki, które radośnie i niezwykle starannie malują jajka, świetnie się przy tym bawiąc.

To również może być interesujące:

WIELKANOCNE PREZENTY