WIELKANOCNE HISTORIE

Sympatyczne zajączki

To nasze powitanie wiosny!

Święta Wielkanocne obwieszczają wiosnę! Żegnamy się z zimowymi ciemnościami i przy świątecznej kawie i wielkanocnym brunchu witamy wesołą, słoneczną porę roku. Wiosną nasz dom zdobią śliczne zajączki wielkanocne, barwne pisanki i świeże, kolorowe kwiaty. Wiosenną zastawę do idealnej aranżacji stołu wielkanocnego oraz świąteczne akcesoria zapewniają kolekcje wielkanocne Villeroy & Boch.

WSZYSTKIE ARTYKUŁY NA WIELKANOC

Przedmioty kolekcjonerskie dla miłośników Wielkanocy

Mama zajączków, Emma, jest w samym środku przygotowań do Wielkanocy. Wraz ze swoimi dziećmi – ślicznymi zajączkami – i w towarzystwie małego baranka stanowi centralny punkt tegorocznej limitowanej kolekcji Annual Easter Edition.
Talerz, miseczka, kubek, porcelanowe jajko oraz kieliszek do jajek to popularne przedmioty kolekcjonerskie oraz pomysły na przepiękne prezenty na Wielkanoc. Produkty z wysokiej jakości serii Annual Easter Edition 2022, dostępne wyłącznie w roku jej ukazania się, mają na spodzie złotą pieczęć z rokiem edycji. Limitowane okazy kolekcjonerskie, starannie i pojedynczo zapakowane niczym przez samego zajączka wielkanocnego, sprawiają mnóstwo radości z obdarowywania.

Czym byłaby Wielkanoc bez zajączka wielkanocnego? Radość dorosłych i dzieci jest jeszcze większa, gdy zajączek przyprowadza całą swoją rodzinę, jak w naszej nostalgicznej kolekcji Bunny Tales. W przygotowaniach do Świąt Wielkanocnych biorą udział wszystkie zające: dziadek Hans, mama Emma oraz dzieci: Anna, Max i Paul.

Zajączki szczególnie się cieszą z malowania jajek, bo dziadek Hans wtajemnicza je w arkana zdobienia pisanek. Zaciekawione zajączki uczą się wyjątkowych technik malowania jajek. Kolorowe, ręcznie malowane porcelanowe figurki przedstawiają pracowite zajączki, które radośnie i niezwykle starannie malują jajka, świetnie się przy tym bawiąc.

Delikatne kwiaty na stole

Kolekcja Spring Awakening dzięki dużemu wyborowi produktów idealnie nadaje się do wielkanocnego brunchu. Kolorowe wielkanocne naczynia w formie kwiatów, starannie zdobione typowymi wiosennymi kwiatkami, takimi jak tulipany i narcyzy, tworzą wiosenną aranżację stołu.

To również może być interesujące:

WIELKANOCNE PREZENTY