WIELKANOCNE HISTORIE

Sympatyczne zajączki

Święta Wielkanocne obwieszczają wiosnę! Żegnamy się z zimowymi ciemnościami i przy świątecznej kawie i wielkanocnym brunchu witamy wesołą, słoneczną porę roku. Wiosną nasz dom zdobią śliczne zajączki wielkanocne, barwne pisanki i świeże, kolorowe kwiaty. Odpowiednią wiosenną zastawę do idealnej aranżacji stołu wielkanocnego oraz świąteczne akcesoria zapewnia kolekcja wielkanocna marki Villeroy & Boch.

To nasze powitanie wiosny!

Przedmioty kolekcjonerskie dla miłośników Wielkanocy

Zajączek Max, który w towarzystwie swoich pierzastych przyjaciół doskonali się w sztuce malowania jajek i ozdabia wyjątkowo duże jajko, stoi w centrum tegorocznej limitowanej serii Annual Easter Edition.

Wizerunek małego Maxa zdobi kieliszek do jajek, talerz, miseczkę, kubek oraz porcelanowe jajko w delikatnych kolorach, które są prawdziwymi obiektami kolekcjonerskimi. Filigranowe złote zdobienie sprawia ponadto, że talerz, miseczka oraz kubek są przepięknymi prezentami wielkanocnymi.

Produkty z wysokiej jakości serii Annual Easter Edition 2021, dostępne wyłącznie w roku jej ukazania się, mają na spodzie złotą pieczęć z rokiem edycji. Limitowane okazy kolekcjonerskie, starannie i pojedynczo zapakowane niczym przez samego zajączka wielkanocnego, sprawiają mnóstwo radości przy obdarowywaniu.

SPRING FANTASY

Pomysły na śliczne prezenty wielkanocne

Nowe motywy na odpowiednich na prezent produktach z serii „Spring Fantasy” opowiadają kolejny rozdział naszych „Bunny Tales”.

Również w tym roku rodzina zajączków z zapałem bierze udział w przygotowaniach do wesołych Świąt Wielkanocnych. Mama Emma spaceruje z córeczką Anną w pierwszych promieniach wiosennego słońca i zbiera na łące pierwsze pachnące kwiaty. Z pięknych tulipanów i narcyzów zajączki Anna i Max starannie wyplatają misterne wianki dla całej rodziny.

Urocza rodzina zajączków występuje na różnych miskach i miseczkach oraz pasujących do nich kubkach. Zajączki zdobią również wchodzący w skład tej serii wazon, podkładki stołowe oraz ozdoby do wielkanocnego bukietu.

SPRING AWAKENING

Delikatne kwiaty na stole

Kolekcja Spring Awakening dzięki dużemu wyborowi produktów idealnie nadaje się do wielkanocnego brunchu. Kolorowe wielkanocne naczynia w formie kwiatów, starannie zdobione typowymi wiosennymi kwiatkami, takimi jak tulipany i narcyzy, tworzą wiosenną aranżację stołu.