Wiosenne zaproszenie

Zainspiruj się czystą radością życia

Żegnaj zimowa szarości – witajcie wiosenne kolory!

Świecą pierwsze ciepłe promienie słońca, widać plamy delikatnej zieleni na gołej jeszcze wczoraj ziemi, a powietrze pachnie nowym początkiem – wiosna to najprzyjemniejsza pora roku dla naszych zmysłów. Nie tylko przyroda budzi się do życia, my również odzyskujemy siły witalne i odczuwamy zapał. Daj wyraz temu budzącemu się entuzjazmowi, temu nastrojowi radosnego oczekiwania i zaproś wiosnę do swojego domu.

POSTAW NA KREATYWNOŚĆ

Aranżuj do woli i wedle uznania

Też tak masz? Ledwie temperatura za oknem trochę wzrośnie, a pojawia się potrzeba dokonania zmian. Niektóre osoby przeprowadzają remont mieszkania, inne rzucają się w wir wiosennych porządków. Jeśli Ty również masz ochotę coś zmienić, to wiosną nakryj stół naszą serią zastawy Artesano Nature. Każdy ręcznie malowany egzemplarz to unikat, a wszystkie razem można świetnie ze sobą łączyć – wciąż na nowo i zawsze ładnie.

PAMIĘTAJ O UWAŻNOŚCI

Żyj świadomie i ciesz się chwilą

Wydawało się, że zima nigdy się nie skończy, a teraz tak szybko mijają wiosenne dni. Dlatego mimo całego zapału do działania rób często przerwy, głęboko oddychaj świeżym wiosennym powietrzem i świadomie przeżywaj ten fantastyczny czas. Na przykład przy rozkosznie pachnącej kawie podanej w naszych uroczych filiżankach Caffè Club. Nowe filiżanki z serii Caffè Club – z kwiatowym reliefem lub bez – sprawią, że przerwa na kawę będzie zmysłową przyjemnością.

Pokoloruj swoje życie

Bądźmy szczerzy: wiosną również doskwiera nam codzienność. Lecz jakoś łatwiej nam się z nią uporać. Zwłaszcza, kiedy nie jest szara, lecz kolorowa. Co powiesz na przykład na wesoły żółty kolor przy śniadaniu, świeżą zieleń w południe i ciepłą czerwień wieczorem? Jak to zrobić? Bardzo łatwo: nasza seria porcelany Colourful Life sprawi, że każda wiosna będzie kolorowa i radosna.

NALEJ SZCZĘŚCIA

Niech kwitnie przyjaźń

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. To stwierdzenie brzmi trochę jak mądrość z wiosennego kalendarza, lecz jest w nim dużo prawdy. Zaproś dobrych przyjaciół i przy filiżance herbaty pogadajcie o starych czasach lub nowych planach. Nasza kolekcja Mariefleur Tea z jej kwiecistym dekorem w intensywnych kolorach stworzy ku temu odpowiednie ramy.

PRZEPIS NA WYPIEKI I PORADY DEKORACYJNE

Świętuj wiosnę w szczegółach

Minibrioszka

Świeże minibrioszki z ciasta drożdżowego upieczone w formie do muffinek – idealne na niedzielne śniadanie!

Odkryj teraz

Mix & match z kokardami

Świeża wiosenna dekoracja w stylu „mieszaj i łącz”. Zastawa Colourful Life daje na stole efekt barwnych plam i umożliwia tworzenie dowolnych zestawień. Pomysł na ładne dekoracje stołu dla gości: ozdób nakrycie do kawy błyszczącą wstążką. Na spodku podaj słodkie bezy jako dodatek do kawy – i zacznijcie ucztę.

Kwiatowa dekoracja sztućców

Ta szybka dekoracja w mig stworzy wiosenny nastrój: świeże kwiaty związane rafią obok sztućców – zaskakująco proste i bardzo efektowne. Idealne do szybkiej dekoracji stołu: frezje, jaskry i kalina. Bardzo ładny efekt powstaje, kiedy kolory kwiatów harmonizują z zastawą – tutaj Artesano Nature. Po prostu wypróbuj!

PRZYGOTUJ SCENERIĘ DLA MATKI NATURY

Dzięki naszym oryginalnym i charakterystycznym wazonom umiejętnie podkreślisz piękno wiosny. Drop, Nek, Numa, Verso lub Oronda – upajaj się kształtami i kolorami. Umiejętnie podkreśl styl swojego domu i dopełnij całość efektu kolorowymi świecznikami na tealight i szklanymi świecznikami z serii Coloured DeLight.

Przegląd wszystkich artykułów

WIOSENNE ZAPROSZENIE

Colourful Life filiżanka
Colourful Life filiżanka
Colourful Life filiżanka
Artesano Nature talerz śniadaniowy
Artesano Nature talerz śniadaniowy
Artesano Nature talerz śniadaniowy
Colourful Life filiżanka
Colourful Life filiżanka
Colourful Life filiżanka