Wiosenne zaproszenie

Zainspiruj się czystą radością życia

Żegnaj zimowa szarości – witajcie wiosenne kolory!

Świecą pierwsze ciepłe promienie słońca, widać plamy delikatnej zieleni na gołej jeszcze wczoraj ziemi, a powietrze pachnie nowym początkiem – wiosna to najprzyjemniejsza pora roku dla naszych zmysłów. Nie tylko przyroda budzi się do życia, my również odzyskujemy siły witalne i odczuwamy zapał. Daj wyraz temu budzącemu się entuzjazmowi, temu nastrojowi radosnego oczekiwania i zaproś wiosnę do swojego domu.

POSTAW NA KREATYWNOŚĆ

Aranżuj do woli i wedle uznania

Też tak masz? Ledwie temperatura za oknem trochę wzrośnie, a pojawia się potrzeba dokonania zmian. Niektóre osoby przeprowadzają remont mieszkania, inne rzucają się w wir wiosennych porządków. Jeśli Ty również masz ochotę coś zmienić, to wiosną nakryj stół naszą serią zastawy Artesano Nature. Każdy ręcznie malowany egzemplarz to unikat, a wszystkie razem można świetnie ze sobą łączyć – wciąż na nowo i zawsze ładnie.

PAMIĘTAJ O UWAŻNOŚCI

Żyj świadomie i ciesz się chwilą

Wydawało się, że zima nigdy się nie skończy, a teraz tak szybko mijają wiosenne dni. Dlatego mimo całego zapału do działania rób często przerwy, głęboko oddychaj świeżym wiosennym powietrzem i świadomie przeżywaj ten fantastyczny czas. Na przykład przy rozkosznie pachnącej kawie podanej w naszych uroczych filiżankach Caffè Club. Nowe filiżanki z serii Caffè Club – z kwiatowym reliefem lub bez – sprawią, że przerwa na kawę będzie zmysłową przyjemnością.

Pokoloruj swoje życie

Bądźmy szczerzy: wiosną również doskwiera nam codzienność. Lecz jakoś łatwiej nam się z nią uporać. Zwłaszcza, kiedy nie jest szara, lecz kolorowa. Co powiesz na przykład na wesoły żółty kolor przy śniadaniu, świeżą zieleń w południe i ciepłą czerwień wieczorem? Jak to zrobić? Bardzo łatwo: nasza seria porcelany Colourful Life sprawi, że każda wiosna będzie kolorowa i radosna.

NALEJ SZCZĘŚCIA

Niech kwitnie przyjaźń

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. To stwierdzenie brzmi trochę jak mądrość z wiosennego kalendarza, lecz jest w nim dużo prawdy. Zaproś dobrych przyjaciół i przy filiżance herbaty pogadajcie o starych czasach lub nowych planach. Nasza kolekcja Mariefleur Tea z jej kwiecistym dekorem w intensywnych kolorach stworzy ku temu odpowiednie ramy.

PRZEPIS NA WYPIEKI I PORADY DEKORACYJNE

Świętuj wiosnę w szczegółach

Minibrioszka

Świeże minibrioszki z ciasta drożdżowego upieczone w formie do muffinek – idealne na niedzielne śniadanie!

Odkryj teraz

Mix & match z kokardami

Świeża wiosenna dekoracja w stylu „mieszaj i łącz”. Zastawa Colourful Life daje na stole efekt barwnych plam i umożliwia tworzenie dowolnych zestawień. Pomysł na ładne dekoracje stołu dla gości: ozdób nakrycie do kawy błyszczącą wstążką. Na spodku podaj słodkie bezy jako dodatek do kawy – i zacznijcie ucztę.

Kwiatowa dekoracja sztućców

Ta szybka dekoracja w mig stworzy wiosenny nastrój: świeże kwiaty związane rafią obok sztućców – zaskakująco proste i bardzo efektowne. Idealne do szybkiej dekoracji stołu: frezje, jaskry i kalina. Bardzo ładny efekt powstaje, kiedy kolory kwiatów harmonizują z zastawą – tutaj Artesano Nature. Po prostu wypróbuj!

PRZYGOTUJ SCENERIĘ DLA MATKI NATURY

Dzięki naszym oryginalnym i charakterystycznym wazonom umiejętnie podkreślisz piękno wiosny. Drop, Nek, Numa, Verso lub Oronda – upajaj się kształtami i kolorami. Umiejętnie podkreśl styl swojego domu i dopełnij całość efektu kolorowymi świecznikami na tealight i szklanymi świecznikami z serii Coloured DeLight.

Przegląd wszystkich artykułów

WIOSENNE ZAPROSZENIE