GWARANCJA NA STŁUCZENIE DOTYCZĄCA CERAMICZNYCH NACZYŃ DLA DZIECI

Villeroy & Boch udziela na wszystkie zakupione w Europie artykuły z serii porcelany dla dzieci „Happy as a bear", „Hungry as a bear", „Chewy around the World”, „Lily in Magicland”, „Chewy's Treasure Hunt”  i „Animal Friends” marki Villeroy & Boch dwuletniej gwarancji na stłuczenie liczonej od daty zakupu.

1. Warunki gwarancji zgodnie z niniejszym oświadczeniem gwarancyjnym:

· produkt z ww. wymienionych serii uległ stłuczeniu

· produkt był używany zgodnie z przeznaczeniem

· produkt został kupiony w Europie

2. Jeżeli w ciągu 2  lat od daty zakupu artykuł z porcelany z serii dla dzieci marki Villeroy & Boch: „Happy as a bear", „Hungry as a bear", „Chewy around the World”, „Lily in Magicland”, „Chewy's Treasure Hunt” lub „Animal Friends” ulegnie stłuczeniu, w ramach niniejszej gwarancji dokonamy bezpłatnej wymiany towaru na terenie Europy. Jeżeli elementy objęte reklamacją nie będą dostępne w ofercie, dostarczymy według własnego wyboru równowartościowe podobne produkty z aktualnej oferty lub zwrócimy zapłaconą cenę.

3. W celu dochodzenia gwarancji proszę wysłać zdjęcie artykułu oraz paragon na adres e-mail: service.de(at)villeroy-boch.com lub pocztą na adres:

Villeroy & Boch AG< br/> Unternehmensbereich Dining & Lifestyle< br/> Rieffstrasse 46< br/>66663 Merzig< br/> Niemcy

Gwarancja Villeroy & Boch nie ma wpływu na ustawowe prawa, które – jeśli są korzystniejsze dla klienta końcowego – nie są ograniczane przez gwarancję.

Gwarancja nie ma także wpływu na prawa, które pierwszy klient lub ewentualnie konsument ma u sprzedającego, u którego pierwszy klient nabył produkt.

Gwarancja Villeroy & Boch podlega prawu niemieckiemu. Miejscem wykonania zobowiązań z gwarancji Villeroy & Boch jest Mettlach w Niemczech. O ile jest to prawnie dopuszczalne, sądem właściwym miejscowo jest sąd właściwy dla siedziby Villeroy & Boch.

< Kollektion Chewy & Lily