LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów!

Ważne informacje na temat COVID-19 i zakupów

Call&Collect

Od teraz w naszych sklepach Villeroy & Boch oferujemy możliwość telefonicznej rezerwacji produktów oraz ich odbioru na miejscu tego samego dnia. Szybko, wygodnie i oczywiście zgodnie z obowiązującymi zasadami zachowania dystansu społecznego i przestrzegania higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W masce również się uśmiechamy.
Podczas zakupów obowiązkowe jest noszenie maski zakrywającej usta i nos oraz rękawiczek jednorazowych. Dotyczy to również naszych pracowników, którzy z przyjemnością obsługują klientów mimo tej niecodziennej sytuacji. W razie braku maski lub rękawiczek służymy pomocą.

Zachowanie odstępu to najlepsza ochrona.
W naszych sklepach obowiązuje powszechna zasada: klienci i pracownicy muszą zachować odstęp minimum 2 m od innych osób. Jeśli trzeba będzie chwilę poczekać – prosimy o cierpliwość. Może warto poszukać jeszcze więcej inspiracji?

Troszczymy się o odpowiednią ilość miejsca.
Aby ułatwić przestrzeganie zasady zachowania odstępu, w naszych sklepach może przebywać maksymalnie jeden klient na 15 m2. Jeśli trzeba będzie poczekać przed drzwiami, proponujemy przejrzeć ofertę naszego sklepu internetowego.

Pomocne oznaczenia przy kasach.
To metoda znana z supermarketów: naklejki na podłodze wyznaczają minimalną odległość między osobami w strefie kas, aby klienci i nasi pracownicy mieli zapewnioną dobrą ochronę.

Triumf higieny.
Dezynfekujemy i czyścimy wszystko, co tylko możliwe. Na początku może to być nieco uciążliwe, lecz wszystkim nam pomaga bezpiecznie przetrwać ten czas.

Pytania na temat aktualnych zakupów

Cierpliwość i wzajemny szacunek pozwolą nam przetrwać ten czas. Prawdopodobnie nie wszystko od razu pójdzie tak, jak jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Miło nam powitać Państwa w naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym.

Zapraszamy na zakupy i życzymy dużo zdrowia!