Nagrodzone wzornictwo kuchenne i innowacje 


Odkryj teraz

Spülstein von Villeroy & Boch
Moduły zlewowe

Spotkanie nostalgii z funkcjonalnością


Odkryj teraz

Zalety naszej ceramiki

Wysoka jakość przez cały czas


Dowiedz się więcej

Onze productcategorieën

Zlewozmywaki kuchenne

Odkryj teraz

Armatura kuchenna

Odkryj teraz

Akcesoria 

Odkryi teraz

Inspiracja

Wyposażenie kuchni Villeroy & Boch

Nowoczesny styl życia i maksymalny komfort dla Twojej kuchni

Wysokiej jakości produkty dla powierzchni kuchennych firmy Villeroy & Boch udanie łączą eleganckie wzornictwo z wyrafinowaniem technicznym. Zanurz się w świecie innowacyjnych pomysłów na aranżację wnętrz, które ułatwią obsługę kuchni, a dzięki stylowej konstrukcji nadadzą pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Więcej osobowości dla wymarzonej kuchni

Wybór przyborów kuchennych Villeroy & Boch jest tak różnorodny, jak różnorodne są wymagania i warunki przestrzenne naszych klientów. Ze względu na dużą zdolność dostosowywania, gustownie zaprojektowane zlewozmywaki ceramiczne, armatury kuchenne i praktyczne akcesoria wzbogacą wyposażenie Twojej kuchni o wyrafinowany wygląd. 

Dostępne w szerokim asortymencie różnych odcieni i kształtów, atrakcyjne zlewozmywaki nablatowe i podblatowe harmonijnie wtapiają się w ogólny obraz pomieszczenia i rozpieszczają oko doskonałością formy i piękną elegancją. Szlachetne armatury i wybrane komponenty akcesoriów zapewniają efektowne akcenty.

Łatwość obsługi i inteligentna funkcjonalność

Aby ułatwić pracę w kuchni, produkty wyposażenia kuchennego Villeroy & Boch są inteligentne i wygodne w obsłudze. Przykładowo, nowoczesną jednouchwytową baterię mieszakową można otwierać i zamykać tylko jedną ręką. Opcjonalne w już zamontowanej armaturze, wysuwane główki natryskowe, umożliwiają również elastyczną obsługę oraz łatwe czyszczenie większych przyborów kuchennych. 

Godny uwagi jest również dozownik do mydła zintegrowany ze zlewozmywakiem. Aby zapewnić odpowiedzialne korzystanie z ograniczonych zasobów, wybrane najnowocześniejsze modele armatury są również wyposażone w inteligentną funkcję oszczędzania wody i energii.

Wysokiej jakości produkty i łatwe w pielęgnacji powierzchnie

Zlewozmywak stanowi centralny punkt każdego aneksu kuchennego. Każdego dnia narażony jest na różnego rodzaju działania. Aby zapewnić brak zarysowań powierzchni lub nieestetycznych przebarwień, wszystkie zlewozmywaki Villeroy & Boch są wykonane z wysokiej jakości ceramiki, która charakteryzuje się niezawodną odpornością na zadrapania, wstrząsy i uderzenia.

Poza tym ani zwykłe kwasy gospodarstwa domowego, ani wysokie czy niskie temperatury nie są w stanie uszkodzić wytrzymałego materiału. Zlewozmywaki ceramiczne z wykończeniem powierzchni CeramicPlus są szczególnie łatwe w czyszczeniu. Płyny wraz z zabrudzeniami spływają tutaj bez wysiłku. Dlatego zachowanie higienicznej czystości i promiennego połysku nie wymaga ogromnego wysiłku ani stosowania silnych środków czyszczących.