Nowości kuchenne

Odkryj nasze nowości kuchenne


Sprawdź teraz

Zalety naszej ceramiki

Wysoka jakość przez cały czas


Dowiedz się więcej

Nagrodzone wzornictwo kuchenne i innowacje 


Odkryj teraz

Spülstein von Villeroy & Boch
Moduły zlewowe

Spotkanie nostalgii z funkcjonalnością


Odkryj teraz

275 Years Creating Homes

275 Jahre Creating Homes Küche Küchenspülen

275 Years Creating Homes

275 Jahre Creating Homes Küche Küchenspülen

#yesvb

Uwielbiamy oglądać nasze produkty w prawdziwym życiu.
Udostępnij nam swoje zdjęcia i oznacz je #yesvb, #vbkitchen oraz @villeroyboch, a my je tutaj opublikujemy.

Onze productcategorieën

Zlewozmywaki kuchenne

Odkryj teraz

Armatura kuchenna

Odkryj teraz

Akcesoria 

Odkryi teraz

Inspiracja

Vorteile der Armaturen von Villeroy & Boch
Zalety armatury

Inteligentne dodatki do wymagających kuchni​​​​​​​

Wyposażenie kuchni Villeroy & Boch

Nowoczesny styl życia i maksymalny komfort dla Twojej kuchni

Wysokiej jakości produkty dla powierzchni kuchennych firmy Villeroy & Boch udanie łączą eleganckie wzornictwo z wyrafinowaniem technicznym. Zanurz się w świecie innowacyjnych pomysłów na aranżację wnętrz, które ułatwią obsługę kuchni, a dzięki stylowej konstrukcji nadadzą pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Więcej osobowości dla wymarzonej kuchni

Wybór przyborów kuchennych Villeroy & Boch jest tak różnorodny, jak różnorodne są wymagania i warunki przestrzenne naszych klientów. Ze względu na dużą zdolność dostosowywania, gustownie zaprojektowane zlewozmywaki ceramiczne, armatury kuchenne i praktyczne akcesoria wzbogacą wyposażenie Twojej kuchni o wyrafinowany wygląd. 

Dostępne w szerokim asortymencie różnych odcieni i kształtów, atrakcyjne zlewozmywaki nablatowe i podblatowe harmonijnie wtapiają się w ogólny obraz pomieszczenia i rozpieszczają oko doskonałością formy i piękną elegancją. Szlachetne armatury i wybrane komponenty akcesoriów zapewniają efektowne akcenty.

Łatwość obsługi i inteligentna funkcjonalność

Aby ułatwić pracę w kuchni, produkty wyposażenia kuchennego Villeroy & Boch są inteligentne i wygodne w obsłudze. Przykładowo, nowoczesną jednouchwytową baterię mieszakową można otwierać i zamykać tylko jedną ręką. Opcjonalne w już zamontowanej armaturze, wysuwane główki natryskowe, umożliwiają również elastyczną obsługę oraz łatwe czyszczenie większych przyborów kuchennych. 

Godny uwagi jest również dozownik do mydła zintegrowany ze zlewozmywakiem. Aby zapewnić odpowiedzialne korzystanie z ograniczonych zasobów, wybrane najnowocześniejsze modele armatury są również wyposażone w inteligentną funkcję oszczędzania wody i energii.

Wysokiej jakości produkty i łatwe w pielęgnacji powierzchnie

Zlewozmywak stanowi centralny punkt każdego aneksu kuchennego. Każdego dnia narażony jest na różnego rodzaju działania. Aby zapewnić brak zarysowań powierzchni lub nieestetycznych przebarwień, wszystkie zlewozmywaki Villeroy & Boch są wykonane z wysokiej jakości ceramiki, która charakteryzuje się niezawodną odpornością na zadrapania, wstrząsy i uderzenia.

Poza tym ani zwykłe kwasy gospodarstwa domowego, ani wysokie czy niskie temperatury nie są w stanie uszkodzić wytrzymałego materiału. Zlewozmywaki ceramiczne z wykończeniem powierzchni CeramicPlus są szczególnie łatwe w czyszczeniu. Płyny wraz z zabrudzeniami spływają tutaj bez wysiłku. Dlatego zachowanie higienicznej czystości i promiennego połysku nie wymaga ogromnego wysiłku ani stosowania silnych środków czyszczących.