Kolory i dekory Villeroy & Boch

Różnorodność kolorów – idealna barwa dla każdej kuchni.

Dzięki szerokiej gamie kolorów i dekorów Villeroy & Boch możesz zaaranżować kuchnię zgodnie ze swoimi upodobaniami. Oferta obejmuje liczne kolory ceramiki, które są odporne na działanie światła, oraz dwa eleganckie dekory. Tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz klasyczną biel, czy może zdecydujesz się na kolorowe akcenty. Duży wybór barw to możliwość harmonijnego dopasowania zlewozmywaka ceramicznego do koloru blatu roboczego i frontów mebli kuchennych. Dzięki temu urządzisz swoją kuchnię dokładnie tak, jak chcesz – aż po najmniejszy detal.

Ponadczasowe odcienie bieli

Klasyczny odcień bieli White Alpine oraz lśniący Snow White to kolory, które pasują do każdej kuchni, bez względu na panujący w niej styl. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru matowej barwy bieli Edelweiss – to wersja wyjątkowa, stanowiąca indywidualny akcent zarówno w kuchniach w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

White Alpine
Snow White
Edelweiss

Harmonijna kompozycja neutralnych barw

Wprowadź do wnętrza ciepłe akcenty w odcieniach beżu. Z tym zadaniem doskonale poradzą sobie subtelne odcienie Ivory i Crema. Brązowe barwy, takie jak Cappuccino, nadają kuchni naturalny styl. Harmonijną paletę kolorów dopełniają eleganckie odcienie szarości: delikatny Fossil, szlachetny Graphite i wyrazisty Ebony pięknie komponują się z meblami i blatami wykonanymi z betonu lub z kamienia naturalnego, w jasnym bądź ciemnym kolorze.

Ivory
Crema
Cappuccino
Fossil
Graphit
Ebony

Dekory i efektowne powierzchnie

Oprócz jednokolorowych zlewozmywaków kuchennych w błyszczącym lub matowym wykończeniu oferujemy również wyjątkowe powierzchnie, takie jak Chromit: drobne, srebrne punkty na błyszczącym czarnym tle mienią się jak rozgwieżdżone niebo. La Rose i White Pearl to dwa oryginalne dekory na białym tle, dostępne dla wybranych modeli zlewozmywaków. Powstałe z inspiracji technikami dekoracyjnymi porcelany stołowej, La Rose i White Pearl to unikatowe wzory oferowane wyłącznie przez Villeroy & Boch.

Chromit
La Rose
White Pearl