Nagrody dla Villeroy & Boch

Nagrodzone wzornictwo kuchenne i innowacje

Villeroy & Boch to od ponad 250 lat symbol stylowego wzornictwa i innowacyjnych pomysłów. Kreatywne dekory kuchenne oraz wybitną jakość produktów doceniają nie tylko nasi klienci, lecz również eksperci, wystawiając im najlepszą ocenę. Warto się przekonać o jakości naszych znakomitych, nagradzanych kuchni.

2022

German Design Award 2022

Wybitny i nagradzany design potrafi sprostać wyzwaniom naszych czasów, dostarcza rozwiązań i wybiega w przyszłość. Rada Wzornictwa wszystkie te cechy dostrzegła w naszej kolekcji Subway Style i przyznała jej zwycięstwo w konkursie German Design Award 2022.


Subway Style zachwyca różnorodnością i oferuje szeroki wybór: za sprawą licznych opcji kolorystycznych, rozmaitych rozmiarów i różnych możliwości montażu optymalnie dopasowuje się do indywidualnych stylów życia i warunków panujących w kuchni. 
 

2019

German Innovation Award

Siluet to pierwszy zlewozmywak ceramiczny firmy Villeroy & Boch z wyjątkowego materiału, jakim jest TitanCeram. Ze względu na swoją wybitną innowacyjność zlewozmywak Siluet w 2019 roku został laureatem nagrody German Innovation Award w kategorii „Excellence in Business to Consumer – Kitchen”. Nagroda German Innovation Award jest przyznawana produktom z różnych branż, które różnią się od dotychczasowych rozwiązań przede wszystkim zorientowaniem na użytkownika oraz wartością dodaną.

2018

Nagroda za innowacyjność dla Siluet

Precyzyjne wzornictwo o misternych liniach – Siluet to pierwszy zlewozmywak ceramiczny Villeroy & Boch z wyjątkowego materiału, jakim jest TitanCeram. Specjalny skład z naturalnych surowców umożliwia produkcję wyrobów ceramicznych o ostro zarysowanych krawędziach i cienkich ściankach. Brzegi są wąskie, kąty o małym promieniu, a wnętrze zlewu proste. Siluet to produkt dla prawdziwych estetów kuchennych.

Tytuł „KüchenInnovation des Jahres®”

Już po raz dwunasty inicjatywa LifeCare przyznała renomowaną nagrodę konsumentów „KüchenInnovation des Jahres” za innowację kuchenną roku. Po wstępnym wyborze dokonanym przez jury składające się z 17 ekspertów zapytano o zdanie konsumentów, którzy wyłonili najbardziej innowacyjny produkt. W 2018 roku nagrodę otrzymał innowacyjny zlewozmywak kuchenny Siluet marki Villeroy & Boch.

2017

Nagroda German brand award dla zlewozmywaków Villeroy & Boch

Zlewozmywaki ceramiczne Villeroy & Boch nagrodzone german brand award 2017 przekonują do siebie nie tylko wysoką jakością, lecz również urozmaiconym wzornictwem. Kuchnię można urządzić w klasycznej bieli lub dodać akcenty w modnych kolorach, na przykład Midnight lub Coral. 

2011

Zwycięzca w kategorii innowacyjności: Metric Art

Zlewozmywak Metric Art wyróżnia się siłą wyrazu i trwałością. Prezentuje się niczym rzeźba, ikona stylu kuchni. Zachęcamy do wyboru wyrazistych akcentów i atrakcyjnego zaprezentowania z Villeroy & Boch swojej ceramiki. Główną cechą tego designu jest charakterystyczna krawędź zlewozmywaka oraz pozbawiona ozdobników forma i łagodne kąty. Funkcjonalną zaletą METRIC ART jest wyraźne oddzielenie blatu od strefy mokrej oraz duże wymiary: zarówno zlewozmywak jednokomorowy, jak i dwukomorowy to solidny obiekt o nieprzeciętnym wzornictwie. Warto się przekonać o zaletach zwycięzcy w konkursie interior innovation awards 2011.

2009

Nagroda za wzornictwo dla Subway „White Pearl”

Idealne połączenie: SUBWAY „White Pearl”. Elegancki dekor na produktach o nowoczesnym wzornictwie jest dyskretny, lecz widoczny. Inspiracją do jego powstania były serie naczyń Gray Pearl i Ivoire firmy Villeroy & Boch. Wyjątkowe wzornictwo SUBWAY„White Pearl” zostało docenione w konkursie reddot design award.