LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ

Intensywne kolory – ciekawy design

Więcej kolorów w aranżacji kuchni.

Subway 50SU Emerald

Nowe kolory Sunrise, Midnight, Emerald i Coral firmy Villeroy & Boch dają większą swobodę w indywidualnej aranżacji kuchni i stylowym, estetycznym wystroju z wykorzystaniem wysokogatunkowych zlewozmywaków ceramicznych. Nasze wyraziste kolory są dostępne dla wybranych modeli i powstały we współpracy z uznaną projektantką produktów i wnętrz Gesą Hansen. Jej inspiracja: przyroda i pory roku.

„Kuchnia w coraz większym stopniu staje się pomieszczeniem mieszkalnym, nie jest już zimna i sterylna. Kolor odbiera zlewozmywakowi kuchennemu zimny charakter i integruje go z wnętrzem. Zastosowanie ceramiki najwyższej jakości w zgodzie z trendami w urządzaniu wnętrz daje nam większą swobodę w poszukiwaniu inspiracji i możliwość tworzenia nowych aranżacji.”

– Gesa Hansen

Gesa Hansen
Subway 50SU Emerald

Emerald

Kolor zielony w odcieniu Emerald, który wnosi wiosenną świeżość do wnętrza, świetnie komponuje się z blatami lub frontami meblowymi z ciemnego drewna orzecha. Intensywną zieleń bardzo dobrze podkreśla również szary piaskowiec lub biały kamień. Inne odcienie zieleni, które można wykorzystać np. do pomalowania ścian, to delikatny miętowy lub nasycony zielony leśny. Naturalne skojarzenia z bujną zielenią lasu dodatkowo podkreślają materiały o surowej teksturze, takie jak beton lub metal o matowym wykończeniu.

Dowiedz się więcej

Sunrise

Kolor Sunrise wnosi lato do kuchni. Ten ciepły odcień koloru żółtego wygląda wyjątkowo świeżo i przyjemnie w połączeniu z białym dębem. W jasnej aranżacji wnętrza Sunrise pięknie prezentuje się z odcieniami pastelowymi. Natomiast połączenie z czarnym granitem lub marmurem daje w efekcie silny kontrast. Ciepłe odcienie drewna nadają za to aranżacji przyjemnego, naturalnego charakteru. Idealnym dopełnieniem aranżacji będą ściany lub dodatki w kolorze cytrynowym i słonecznym, ponieważ dodatkowo podkreślą intensywną barwę ceramiki.

Dowiedz się więcej

Coral

Nowy odcień czerwieni – Coral – to intensywny kolor, który nawet w indywidualnej aranżacji stanowi interesujący akcent w kuchni. Odcień ten, inspirowany kolorami jesiennych liści połyskujących w złotym świetle, pasuje zwłaszcza do jasnych blatów i mebli, na przykład z bielonego dębu, beżowego piaskowca, białego marmuru lub jasnego betonu. Za pomocą delikatnych pastelowych odcieni jasnego różu lub ciemnego koloru Marsala we wnętrzu można wykreować harmonijne kompozycje kolorystyczne. Dodatkowo atrakcyjne akcenty zapewni także połyskująca miedź.

Dowiedz się więcej

Midnight

Kolor zimy - niebieski w odcieniu Midnight, jest chłodny, ale nie zimny. Ten głęboki odcień niebieskiego szczególnie wyróżnia się w połączeniu z subtelnym błękitem lub delikatnym kolorem jasnoszarym. Kolor Midnight może posłużyć do urządzenia wnętrza w klasycznym stylu biało-niebieskim, na przykład z jasną betonową podłogą i białym blatem. Niebieskie fronty mebli nadadzą wnętrzu wygląd w stylu marynistycznym. Jasne drewno, na przykład olejowane drewno dębowe, ociepli wystrój, a żółte akcesoria będą stanowiły efektowne akcenty.

Dowiedz się więcej