Kuchnia otwarta i kuchnia z jadalnią

Otwórz się na życie

Otwarta kuchnia jest i będzie centrum codziennego życia każdej rodziny. Już od dawna przytulna i ciepła kuchnia była miejscem wspólnego gotowania, spożywania posiłków, prowadzenia rozmów i pracy przy kuchennym stole. I to właśnie przy stole bardzo często były podejmowane ważne dla rodziny decyzje. Jednak także dzisiaj otwarta kuchnia jest miejscem spotkań w każdym domu. Panuje w niej swobodna atmosfera, wnętrze prezentuje się znakomicie, a dzięki dużej przestrzeni doskonale czują się w niej miłośnicy gotowania. Wyspa kuchenna sprawia, że gotowanie staje się niezwykłym przeżyciem, co przekłada się także na lepszą jakość życia.

ROZMOWY I SPOTKANIA TOWARZYSKIE

Niech Twoja kuchnia stanie się przestrzenią życiową

Podobno najlepsze imprezy zawsze odbywają się w kuchni. Wyspa kuchenna wyjątkowo sprzyja rozmowom, ponieważ oferuje miejsce dla wielu osób, a umieszczone przy niej stołki barowe zachęcają do relaksu i wspólnych dyskusji. Bez względu na to, czy jest to kuchnia w mieszkaniu studentów, w domu rodzinnym, czy też miejsce do imprezowania w mieszkaniach singli: to właśnie tutaj powstają wspólne, niezapomniane wspomnienia. Koncepcja otwartej kuchni ma wiele zalet również w życiu codziennym: otwarta kuchnia pozwala rodzicom doglądać dzieci podczas gotowania. Dodatkowo dzięki płynnemu przejściu powiększa się przestrzeń mieszkalna, a życie rodzinne staje się bardziej komfortowe.

Przejdź do naszych zlewozmywaków

WYSPA KUCHENNA

Wspólne gotowanie – wspólna radość życia

Jeśli Ty lub Twoja rodzina chętnie razem gotujecie, wyspa kuchenna w stylu country będzie dla Was wspaniałym rozwiązaniem. Wyspa kuchenna jest dostępna ze wszystkich stron i dlatego cała jej powierzchnia może być optymalnie wykorzystana do krojenia, mieszania i dekorowania dań jak w restauracji. Gotowanie przy zaangażowaniu większej liczby osób nie tylko przebiega szybciej, ale jest także ekscytującym doświadczeniem. 

Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij

Jeśli chętnie gotujesz dla innych, otwarta kuchnia z wyspą kuchenną umożliwi Ci kontynuowanie rozmowy z gośćmi siedzącymi przy stole, także podczas przygotowywania następnego dania. Wyposażenie kuchni w stołki barowe umożliwia delektowanie się jedzeniem bezpośrednio przy wyspie kuchennej jak w restauracji. Zlewozmywaki kuchenne z kolekcji Siluet lub Timeline firmy Villeroy & Boch mogą zostać zamontowane na równi z powierzchnią blatu, zapewniając otwarte i bardzo uporządkowane wnętrze. Można również zdecydować się na zlewozmywaki podblatowe z kolekcji Subway lub Cisterna, które harmonijnie zintegrują się z nowoczesną aranżacją kuchni.

Zobacz zlewozmywaki montowane na równi z blatem Zlewozmywaki podblatowe

MIEJSCE DO PRZECHOWYWANIA

Wszystko zawsze w zasięgu ręki

Wyspa kuchenna zapewnia nie tylko komfortową i funkcjonalną powierzchnię roboczą, ale także wiele miejsca do przechowywania garnków, patelni oraz produktów żywnościowych wymagających przechowywania w chłodnym i ciemnym miejscu. Ponadto wyspa kuchenna nadaje się do umieszczenia robota kuchennego w dobrze dostępnym miejscu.

Zlewozmywaki z kolekcji Timeline – idealne rozwiązanie do Twojej wymarzonej kuchni