Nowoczesna kuchnia

Nowoczesna, wielkomiejska, piękna

Wystrój mieszkania lub domu odzwierciedla osobowość, gust i styl życia jego właściciela. Kuchnia urządzona w nowoczesnym stylu i zajmująca niewielką przestrzeń mieszkania powinna prezentować się równie dobrze, co duża, otwarta kuchnia. Dla osiągnięcia tego celu istotne są przede wszystkim trzy aspekty: ergonomiczny design dla maksymalnego komfortu użytkowania, efektywne rozwiązania projektowe zapewniające dużą przestrzeń do przechowywania oraz nowoczesny wygląd. W ofercie firmy Villeroy & Boch znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zaplanowania ponadczasowej, pięknej i funkcjonalnej kuchni marzeń.

WYGLĄD plus INDYWIDUALIZM

Pokaż informacje
Zamknij
Siluet Ebony
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Wyraziste wzornictwo z indywidualnym akcentem

Nowoczesne kuchnie charakteryzują się purystycznym designem, w którym w wielu przypadkach rezygnuje się z uchwytów. Poszczególne elementy wyposażenia, takie jak zlewozmywaki, czy płyty kuchenne, są często zintegrowane z powierzchnią blatu. Oprócz funkcjonalności i prostoty aranżacji kuchni, nie można zapomnieć o indywidualnym stylu. Doskonałym wyborem będzie tutaj niebanalna ceramika – na przykład zlewozmywaki z kolekcji Siluet firmy Villeroy & Boch, które dzięki swoim prostym liniom i minimalistycznemu wzornictwu sprawią, że każda nowoczesna kuchnia będzie wyjątkowa. Ciekawymi dodatkami są także odpowiednio dobrane barwy. Biel i jasne odcienie kremowe, ponadczasowe i piękne szarości, czy też szykowna czerń doskonale rozszerzają paletę kolorów i w atrakcyjny sposób uzupełniają wystrój wnętrza Twojej kuchni.

Ergonomiczne, funkcjonalne i atrakcyjne

ZLEWOZMYWAKI DO ZABUDOWY

Zlewozmywak zamontowany na równi z powierzchnią blatu odpowiada aktualnym trendom w aranżacji kuchni. Powód jest prosty – tego typu design zapewnia spójny wygląd,  zwiększa powierzchnię roboczą blatu i znacznie ułatwia czyszczenie. Montaż takiego zlewozmywaka odbywa się przez nałożenie go na blat od góry, co umożliwia precyzyjne zintegrowanie z powierzchnią blatu.
 

Przegląd zlewozmywaków  

ZLEWOZMYWAKI PODBLATOWE

Zlewozmywak podblatowy także zwiększa powierzchnię użytkową blatu, ponieważ w całości jest pod nim ukryty, a na blacie widoczna jest jedynie bateria kuchenna. Ten sposób montażu sprawia, że nie powstają żadne kąty i zakamarki, w których mógłby gromadzić się brud oraz umożliwia wprowadzenie stylowego akcentu w wystroju kuchni. Wysoka funkcjonalność takich kolekcji jak Timeline czy Siluet oraz wszechstronność klasycznej linii Subway pomogą Ci stworzyć idealną i spójną aranżację. Kolekcje te to doskonały wybór dla nowoczesnej kuchni.

Przegląd zlewozmywaków podblatowych

Trwałość, wytrzymałość i wysoka jakość

Jeśli nowoczesna kuchnia ma być ponadczasowa i chcesz się nią cieszyć przez długie lata, materiały, z których jest wykonana, muszą być niezwykle trwałe. Zlewozmywaki kuchenne marki Villeroy & Boch są wykonane z ceramiki najwyższej jakości. Nowatorski materiał TitanCeram, wykorzystywany do produkcji zlewozmywaków z serii Siluet, zawiera dwutlenek tytanu, dzięki któremu po raz pierwszy możliwe było stworzenie produktów o niezwykle precyzyjnych kształtach, bardzo cienkich ściankach, ostrych krawędziach, a jednocześnie zachowujących wszystkie dotychczasowe zalety ceramiki.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zlewozmywak jest wyjątkowo odporny na uderzenia i zarysowania, a także długo zachowuje swój charakterystyczny połysk. Poznaj świat inspiracji Villeroy & Boch i na nowo odkryj nowoczesny styl!

Zlewozmywaki w nowoczesnym wydaniu Nowoczesne zlewozmywaki kuchenne