Styl: kuchnia elegancka

Elegancka kuchnia łączy atrakcyjny design z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Miłośnicy eleganckich kuchni przykładają wielką wagę do jakości materiałów i precyzji wykonania – wszak wygląd wpływa na smak. 

Powiew luksusu wprowadzają do kuchni proste formy, błyszczące fronty, wysokiej jakości blaty z naturalnego kamienia oraz nowoczesny sprzęt AGD. Elegancką kuchnię uzupełnia równie elegancki, co trwały zlewozmywak z doskonałej jakościowo ceramiki. 

„Tajemnica elegancji tkwi w prostocie.”

– Christian Dior –

Ze względu na płynną integrację z blatem modele zlewozmywaków montowanych na równi z powierzchnią blatu świetnie pasują do eleganckich kuchni z najwyższej jakości blatami ze szlachetnego naturalnego kamienia.

Nasze kolekcje Subway Style, Siluet oraz Timeline – z modelami w wersji z ociekaczem lub jednokomorowej – przeznaczone do montażu na równi z blatem mają wiele zalet.

W eleganckiej kuchni świetnie prezentują się również zlewozmywaki podblatowe o wyrazistym designie. Wysokiej jakości zlewozmywaki podblatowe firmy Villeroy & Boch dyskretnie wpasowują się w estetykę kuchni, podczas gdy wizualnie na plan pierwszy wysuwa się blat, stanowiący atrakcyjny element kuchni.

Zlewozmywak kuchenny umieszczony pod blatem pozwala wykorzystać całą powierzchnię blatu. Pokrojone produkty spożywcze mogą być umieszczane bezpośrednio w zlewozmywaku. Nasze uniwersalne drewniane deski do krojenia i nasze wielofunkcyjne zawieszane pojemniki tworzą dodatkowe poziomy robocze i są nie tylko znakomitej jakości, lecz również świetnie nadają się do codziennego użytku.

W przypadku zlewozmywaków podblatowych baterie i inne opcjonalne akcesoria, na przykład pokrętła korka automatycznego i dozowniki do mydła, są wpuszczone w blat. Dzięki ofercie modnych kolorów można wybrać rozwiązanie, które ton w ton wpasuje się w całą aranżację lub stworzy wyrazisty kontrast z pozostałymi elementami wystroju.

Kolekcje pasujące do kuchni w stylu eleganckim

Kolekcje

Zlewozmywaki Subway montowane na równi z blatem – zachwycają różnorodnością

Dowiedz się więcej

Kolekcje

Steel Shower – dobrze przemyślany design

Przejdź do Steel Shower

Kolekcje

Zlewozmywaki podblatowe Subway – zachwycają różnorodnością

Odkryj teraz

Kolekcje

Finera – dla wyjątkowych osób

Przejdź do Finera