Styl: kuchnia nowoczesna

Zlewozmywak kuchenny Subway Style marki Villeroy & Boch kuchnia w stylu nowoczesnym header

Wystrój mieszkania lub domu odzwierciedla osobowość, gust i styl życia jego właściciela. Nowoczesny styl aranżacji kuchni musi dobrze wyglądać zarówno w małej przestrzeni mieszkania w metropolii, jak i w dużej kuchni otwartej na salon. Dla osiągnięcia tego celu istotne są przede wszystkim trzy aspekty: ergonomiczne wzornictwo dla maksymalnego komfortu użytkowania, efektywne rozwiązania designerskie zapewniające dużą przestrzeń do przechowywania oraz nowoczesny wygląd. W ofercie firmy Villeroy & Boch dostępne jest wszystko, co jest potrzebne do zaplanowania ponadczasowej, pięknej i funkcjonalnej kuchni marzeń.

Pokaż informacje
Zamknij
Siluet Ebony

Ponadczasowe piękno w eleganckiej czerni – do wymarzonej kuchni z nutką indywidualności.


Zlewozmywak Siluet – odkryj teraz

Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Estetyczny wygląd z indywidualnym akcentem

Nowoczesne kuchnie charakteryzują się purystycznym wzornictwem, w którym w wielu przypadkach rezygnuje się z uchwytów.
Poszczególne elementy wyposażenia, takie jak chociażby zlewozmywaki czy płyty kuchenne, są często zintegrowane z powierzchnią blatu. Jednak przy całej funkcjonalności i prostocie tego wzornictwa nie można zapomnieć o indywidualnym stylu. Doskonałym wyborem będzie tutaj atrakcyjna ceramika – na przykład zlewozmywaki z kolekcji Subway Style i Siluet firmy Villeroy & Boch, które dzięki swoim prostym liniom i minimalistycznemu wzornictwu sprawią, że każda nowoczesna kuchnia będzie wyjątkowa.
Indywidualny charakter mogą wnętrzu nadać także barwne akcenty. Biel i jasne odcienie kremowe, ponadczasowe i piękne szarości, czy też szykowna czerń poszerzają paletę kolorów i w atrakcyjny sposób uzupełniają wystrój kuchni.

Kolekcje pasujące do kuchni w stylu nowoczesnym

Kolekcje

Subway Style – zachwyca różnorodnością

Odkryj Subway Style

Kolekcje

Subway Style Shower – zachwyca różnorodnością

Odkryj teraz

Kolekcje

Siluet – piękno subtelnych kształtów

Odkryj teraz

Kolekcje

Como – prostota i maksimum komfortu

Przejdź do Como