Styl: kuchnia modern country

Klasyczny styl rustykalny w nowej interpretacji. 
Styl modern country łączy sielski urok klasycznego stylu wiejskiego z nowoczesnymi elementami i akcesoriami z innych stylów wnętrzarskich. 

Elementy charakterystyczne dla minimalistycznego stylu skandynawskiego, oszczędnej japońskiej estetyki stylu japandi lub wyrazistego designu industrialnego mogą stanowić indywidualne akcenty i tworzyć charakterystyczne kontrasty. 

Powstający w efekcie subtelniejszy styl rustykalny dodaje kuchni przytulności i za sprawą swoich tradycyjnych elementów tworzy miejsce przytulne i wygodne. 

Podobnie jak w aranżacjach nawiązujących stylem do wiejskich posiadłości, w stylu modern country ważne są naturalne materiały, takie jak drewno, ceramika, glina, kamień i rattan. Natomiast struktury, wzory i faktury mają mniej rustykalny charakter niż w przypadku zwykłej kuchni w stylu wiejskim. Dobierane są raczej matowe i delikatniejsze fronty meblowe oraz stonowane płytki podłogowe z delikatniejszymi strukturami.

Klasyka we współczesnej interpretacji – wystrój kuchni nawiązującej do wiejskiej posiadłości można unowocześnić, wyposażając ją w nowoczesne elementy, na przykład czarny lub szary zlewozmywak lub baterię o prostych liniach i z charakterystycznym wykończeniem powierzchni.

Z kolei kuchnia nowoczesna, wyposażona w któryś z wysokiej klasy zlewozmywaków ceramicznych w klasycznym stylu, na przykład zlewozmywak z naszej kolekcji Architectura lub któryś z naszych zlewozmywaków modułowych, nabierze przytulnego, sielskiego charakteru.

Zlewozmywak modułowy firmy Villeroy & Boch to atrakcja każdej kuchni w stylu rustykalnym.
W wersji jednokomorowej lub w modnym kolorze świetnie się prezentuje również w kuchni w stylu modern country!

Kolekcje pasujące do kuchni w stylu modern country

Kolekcje

Zlewozmywak modułowy jednokomorowy – ponadczasowa, nowoczesna indywidualność

Przejdź do zlewozmywaków modułowych

Kolekcje

Subway Style Shower – zachwyca różnorodnością

Odkryj teraz

Kolekcje

Architectura – klasyczne wzornictwo we współczesnej interpretacji

Dowiedz się więcej

Kolekcje

Umbrella Flex – forma najczystszej elegancji

Przejdź do Umbrella Flex