Subway

Zachwyca różnorodnością

Wyrazisty design zlewozmywaków Subway pasuje do różnych stylów aranżacji wnętrza. Kolekcja Subway, dzięki szerokiej ofercie rozmiarów i wariantów zabudowy, zapewnia rozwiązania praktycznie do każdej kuchni.


Idealny wybór dla każdej kuchni

Kolekcja Subway obejmuje zlewozmywaki pasujące do każdej kuchni, bez względu na jej wielkość - zlewozmywaki Subway od Villeroy & Boch są odpowiednie nie tylko do szafek o szerokości 45, 50, 60 i 80 cm, ale także do montażu nablatowego, na równi z powierzchnią blatu i podblatowego.

Odkryj Subway

 

Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Zlewozmywak kuchenny Subway zapewnia wysoki komfort. Korek automatyczny umożliwia otwieranie i zamykanie odpływu bez konieczności moczenia rąk. W ofercie znajduje się również wiele akcesoriów pasujących do zlewozmywaków, takich jak druciane koszyki, kratki ociekowe lub deski do krojenia, które ułatwiają wykonywanie prac przy zlewie. Powierzchnia uszlachetniona szkliwem CeramicPluszapewnia dodatkowo wyjątkową higienę i gwarantuje łatwe czyszczenie. 

Przejdź do akcesoriów


Kolory

Wszystkie modele zlewozmywaków są dostępne w co najmniej dziesięciu różnych kolorach. Ponadto Villeroy & Boch oferuje wybrane modele z kolekcji Subway w żywych kolorach zaprojektowanychprzez projektantkę wnętrz Gesę Hansen. Barwy te są inspirowane naturą i czterema porami roku. Dzięki naszym wyjątkowym dekorom można urozmaicić aranżację kuchni o indywidualne akcenty. 

 

Przejdź do kolorowych zlewozmywaków kuchennych