Nowości kuchenne Villeroy&Boch

Szczypta indywidualizmu w Twoim domu.

Ceramika Villeroy & Boch to połączenie doświadczeń tradycyjnego rzemiosła z maksymalną precyzją przemysłową. Efektem są produkty, które wzbogacają życie – przez odpowiedni projekt, długotrwałą jakość oraz gwarancję wyczucia stylu.


Nowości kuchenne

Design w parze z funkcjonalnością

Nasza nowość Subway Style 60 S to wyjątkowe wyposażenie kuchni: modny jednokomorowy zlewozmywak ceramiczny posiada na całym obwodzie wąski stopień. Razem z inteligentnie zaprojektowanymi akcesoriami umożliwia to pracę na kilku poziomach – od czyszczenia i mycia warzyw po opłukiwanie sztućców i naczyń.

Tworzy on idealną parę z nową baterią Subway Style Shower. 

Zapraszamy do zapoznania się z rodziną produktów Subway Style i komfortowego urządzenia swojej kuchni.


Zlewy ceramiczne

Subway 50 SU
Subway 60

Subway 60 zlew jednokomorowy – nowoczesność w kuchni

Różnorodna seria Subway powiększyła się o nowe produkty. Nowy zlew jednokomorowy to modne uzupełnienie serii, umożliwiające elastyczną aranżację kuchni. Wyróżnia się pokaźnymi rozmiarami zapewniającymi wygodę podczas zmywania dużych naczyń i szklanek oraz nowoczesnym wzornictwem. Trzy wersje - do zabudowy, podblatowa i Flat - oferują szeroki wybór wariantów i pozwalają wykorzystać pomysły na indywidualną aranżację. Duża komora jest niezwykle funkcjonalna i wyposażona w cztery opcjonalne otwory na kurki. Pojedynczą komorę można łatwo łączyć z blatami roboczymi ze stali szlachetnej i naturalnego kamienia, i używać jej w tych połączeniach jako płyty ociekowej.

> Subway
> Subway Flat

Architectura – klasyczny design w aktualnej interpretacji

Nowa kolekcja Architectura wyróżnia się dużymi zlewami i funkcjonalnymi ociekaczami. To propozycja dla osób, które lubią praktyczne rozwiązania, ale nie chcą rezygnować z estetyki. Dostępne są dwa rozmiary pasujące do szafek o szerokości 50 cm i 60 cm. Poza tym zlewozmywak można odwrócić i zamontować w taki sposób, aby zlew był po lewej lub po prawej stronie. Nowa kolekcja zapewnia dzięki temu elastyczne rozwiązania umożliwiające indywidualne rozplanowanie kuchni. Istnieje możliwość wyboru swojego ulubionego koloru spośród 11 odcieni ceramiki – jak zawsze u Villeroy & Boch w standardzie z odporną na zabrudzenia powłoką CeramicPlus.

> Architectura

Timeline 50

Timeline 50 i Timeline 50 Flat

Puryzm doprowadzony do perfekcji – taki właśnie jest zlew ceramiczny Timeline Villeroy & Boch.
Timeline przekonuje ponadczasowym, przejrzystym wzornictwem i płynnymi liniami, wyrażonymi w eleganckim języku form.
Dodatkowo do aktualnych szafek podzlewowych dla wysokości 45 cm i 60 cm Villeroy & Boch dodaje kolejną wersję 50 cm:
Timeline 50, w wersji do wbudowania i do zabudowy, we wszystkich kolorach ceramiki – idealny wybór do Twojej kuchni.

> Timeline
> Timeline Flat


Kolory

Emerald | Sunrise | Coral | Midnight – mocne kolory. Mocny design.

Dzisiaj w wystroju wnętrz często wykorzystywane są wyraziste kolory. Ze względu na to, że kuchnia w coraz większym stopniu staje się pomieszczeniem mieszkalnym, oferujemy wysokogatunkowe zlewozmywaki ceramiczne Timeline i zlewy jednokomorowe Subway w czterech intensywnych kolorach: żółty Sunrise, niebieski Midnight, zielony Emerald i czerwony Coral. Te cztery odcienie powstały we współpracy z uznaną projektantką wnętrz, Gesą Hansen. Niemko-Dunka, laureatka wielu międzynarodowych nagród w dziedzinie designu, mieszka i pracuje w Paryżu. Daj się zainspirować – mocnymi kolorami i mocnym designem.

> Przejdź do kolorów

Gesa Hansen

Steam i Stone: dwa nowe kolory, wiele nowych możliwości

Steam i Stone poszerzają bogatą gamę kolorystyczną zlewozmywaków ceramicznych Villeroy & Boch o dwa modne odcienie szarości. Delikatny Steam elegancko i dyskretnie wpasowuje się w aranżację kuchni, podczas gdy intensywniejszy Stone tworzy stylowy akcent. Oba kolory – jasny i ciemny – świetnie komponują się zwłaszcza z białymi lub szarymi frontami kuchennymi i nadają minimalistycznemu wystrojowi kuchni elegancki charakter. Dzięki kolorom Steam i Stone odkryjesz nowe możliwości indywidualnej aranżacji strefy zlewozmywakowej.

>  Przejdź do zlewozmywaków ceramicznych


Armatury i akcesoria

Subway Style Shower

Bateria kuchenna Subway Style Shower o atrakcyjnym designie idealnie uzupełnia zlewozmywaki ceramiczne. Dzięki wysokości ComfortPlus, wyciąganej rączce natrysku oraz możliwości łatwego przełączania delikatnego strumienia laminarnego na silny natrysk bateria Subway Style Shower zapewnia maksimum komfortu w strefie zmywania.

Subway Style Shower

Como Switch - Mały gest, duży efekt.

Como Switch to nowy członek w rodzinie armatur Como. Jak sama nazwa wskazuje, model ten, wyposażony w ergonomiczną wylewkę, można z łatwością przełączyć ze zwykłego strumienia wody na strumień prysznicowy. Podobnie jak w wariancie Como Shower, wylewka jest wyciągana, co ułatwia użytkowanie. Wyrazisty design i proste linie sprawiają, że bateria Como Switch, wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, idealnie pasuje do każdego stylu urządzenia kuchni.

> Przejdź do armatur

Finera i Finera Square - Autentyczny styl nie ma nic do ukrycia.

Nowa seria Finera to nowoczesne, doskonałe wzornictwo armatury kuchennej. Wyjątkowo precyzyjne wykonanie i minimalistyczny styl nadają zlewozmywakowi niezwykły wygląd. Cechą charakterystyczną tej serii jest prosty, delikatny uchwyt. Został zaprojektowany specjalnie do serii Finera i zachwyca łatwością obsługi. Seria armatury ze stali nierdzewnej występuje w dwóch wariantach: Finera, o okrągłych kształtach, oraz Finera Square o kształcie prostokątnym. Charakterystyczna płaska, wysoka wylewka umożliwia wygodne napełnianie wodą dużych garnków i wazonów. Oba modele są ponadto wyposażone w obrotowy regulator strumienia, dzięki czemu można wygodnie ustawić kierunek strumienia wody.

> Przejdź do armatur

Sorano – proste linie, autentyzm, nowoczesność

Przedstawiamy nową rodzinę armatur: Sorano, składającą się z łącznie 4 modeli. Bateria Sorano z korpusem z solidnej stali szlachetnej, który w wersji Sorano Sky wyróżnia się większą wysokością, to jasna deklaracja stylistyczna na rzecz wyrazistego designu. Seria Sorano odznacza się również doskonałą funkcjonalnością, gdyż zintegrowany, wyciągany prysznic w modelach Shower sprawia, że codzienne korzystanie ze zlewu jest jeszcze wygodniejsze. Wszystkie modele są ponadto wyposażone w obrotowy perlator, dzięki czemu można wygodnie ustawić kierunek strumienia wody. 

> Sorano
> Sorano Sky
> Sorano Shower
> Sorano Sky Shower

Deska do krojenia i miska – nowe wysokogatunkowe akcesoria

Dostępne są dwa nowe przybory kuchenne specjalnie dopasowane do wymiarów zlewów do zabudowy i zlewów do wbudowania z kolekcji Subway. Wyjątkowa deska do krojenia z amerykańskiego drewna orzechowego z kompaktowym rdzeniem wygląda bardzo elegancko i zapewnia komfort podczas codziennej pracy w kuchni. Dzięki antypoślizgowym nóżkom na spodzie można ją bezpiecznie i stabilnie stawiać na ociekaczu lub na zlewie. Wysokiej jakości miska do zawieszenia ze stali szlachetnej doskonale się nadaje do mycia i obciekania różnych składników, dzięki czemu można jeszcze lepiej do siebie dopasować poszczególne etapy pracy w kuchni.

> Deska do krojenia