Architectura

Klasyczny design w aktualnej interpretacji

Mycie warzyw, odcedzanie makaronu lub nalewanie wody do wazonu – w żadnym innym miejscu nie dzieje się aż tyle, co w kuchni, a zlew to często centrum wydarzeń. Tym ważniejsze jest znalezienie rozwiązania, które nie tylko ładnie wygląda, lecz również ma praktyczne zalety. Zlewozmywak kuchenny z kolekcji Architectura to doskonały wybór pod każdym względem. Jego klasyczny design jest równie sympatyczny, co przemyślany.

Sympatyczny wygląd

Zlewozmywaki kuchenne Architectura urzekają klasycznym, znajomym designem, który doskonale pasuje do różnych stylów urządzenia wnętrz.
Dzięki jednorodnym płaszczyznom i harmonijnym liniom pasują do kuchni w stylu miejskim, jak i wiejskim. Zlewy są dostępne w 13 kolorach. Nadają kuchni indywidualny charakter i udoskonalają ogólne wrażenie.

Komfort w każdej sytuacji

Wszystkie modele Architectura dzięki dużemu ociekaczowi zapewniają mnóstwo miejsca do przygotowywania posiłków lub mycia naczyń. Dzięki głównej komorze o dużej pojemności nawet duże patelnie, garnki i wazony nie stanowią problemu.

Nowy model Architectura 60 XR z komorą na resztki okazuje się być bardzo praktyczny przy wielu czynnościach. Również dzięki bogatej ofercie akcesoriów, np. idealnie dopasowanej misce do pieczenia parowego.

Wysokogatunkowa i uszlachetniona ceramika

Zlewozmywaki kuchenne Architectura są wykonane z wysokogatunkowej ceramiki i dzięki temu są wyjątkowo odporne na bardzo wysokie i bardzo niskie temperatury. Można na nich postawić gorącą patelnię lub położyć mrożonkę, a standardowe kwasy stosowane w gospodarstwie domowym nie pozostawiają na nich żadnych śladów. Wykończenie CeramicPlus gwarantuje ponadto wyjątkową higienę oraz łatwe czyszczenie. Są to zalety, które szybko docenisz w codziennym użytkowaniu.


Zalety ceramiki CeramicPlus