Avia 2.0

Świadome akcenty w aranżacji

Bateria Avia 2.0 świetnie łączy współczesne, nowoczesne wzornictwo kuchenne z nostalgicznymi elementami. Ta klasyczna, elegancka bateria z masywnym korpusem i kształtną wylewką przykuwa wzrok w szczególności ze względu na jej charakterystyczny uchwyt.


Wyjątkowe wzornictwo

Następczyni kolekcji Avia urzeka wyjątkowym designem, który jest nostalgiczny i zarazem współczesny, tworząc harmonijną kombinację tych cech. Oprócz masywnego korpusu baterii odlanego z jednej formy szczególnie wyróżnia się innowacyjna dźwignia z przegubem kulowym. Dzięki optymalnej pozycji dźwigni baterię można również bez problemu zamontować przed oknami i ścianami. Bateria dostępna jest w wersji niskociśnieniowej oraz standardowej.

Przejdź do modeli

Nowe warianty kolorystyczne

Oprócz znanej wersji ze stali nierdzewnej Avia 2.0 jest również dostępna w światłoodpornych wariantach kolorystycznych: Gold, Bronze i Anthracite. Oczywiście oferta obejmuje także pasujące okrągłe pokrętło korka automatycznego, również w 3 wariantach, dzięki czemu bateria i pokrętło idealnie do siebie pasują kolorystycznie.

Przekonująca jakość

Wszystkie baterie Avia 2.0 są wykonane ze szczotkowanej lub polerowanej, litej stali szlachetnej, w związku z czym są niezwykle wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Wysokiej jakości materiał jest nierdzewny, w związku z czym do wody pitnej nie przedostają się żadne dodatkowe substancje. Nostalgiczny styl Avia 2.0 bardzo dobrze współgra z modułowym zlewem. Ta kolekcja armatury zachwyca nie tylko swoim wzornictwem, lecz również najwyższą jakością.

Zalety baterii