Como

Minimalizm na najwyższym poziomie

Lubisz proste wzornictwo, lecz nie chcesz rezygnować z komfortu? Wybierając baterię kuchenną z rodziny produktów Como, nie musisz iść na żaden kompromis: modele dostępne w wielu różnych wariantach zachwycają maksymalną funkcjonalnością mimo klarownego i ascetycznego języka formy. Odkryj idealne rozwiązanie spełniające Twoje indywidualne potrzeby i ciesz się wzornictwem, które uwzględnia wszelkie.

Puryzm w szczytowej formie

Elegancki korpus, smukła wylewka i filigranowy uchwyt: oto minimalistyczna koncepcja wzornictwa popularnych baterii Como. Nowe modele Como Sky i Como Sky Shower podkreślają prostoliniowy design wysoką, poziomą wylewką. Niskie modele Como oraz Como Shower zadają szyku wylewką ukośną. 

Wybierz uproszczoną stylistykę Como i nadaj swojemu zlewozmywakowi estetyczny wygląd.

Najwyższa funkcjonalność

Como można wygodnie obsługiwać jedną ręką za pomocą filigranowej dźwigni. Dzięki wysokiej wylewce nowe modele Como Sky i Como Sky Shower zapewniają wyjątkowy komfort podczas zmywania, który jest jeszcze większy ze względu na duży zasięg obrotu wylewki. Model Como Sky Shower jest wyposażony w długą, zintegrowaną wyciąganą rączkę natrysku, gwarantującą maksymalną swobodę ruchów. A dzięki wyjątkowej elastyczności Como Window zlewozmywak można zainstalować pod oknem.

Przejdź do modeli

Przekonująca jakość

Wszystkie baterie Como są wykonane z eleganckiej, litej stali szlachetnej, w związku z czym są niezwykle wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Ten wysokojakościowy materiał jest oczywiście nierdzewny, w związku z czym do wody pitnej nie przedostają się żadne niepożądane substancje. Wszystkie dodatkowe komponenty, takie jak regulator strumienia i wężyki, pochodzą od wiodących europejskim producentów. W ten sposób Como nie tylko zachwyca minimalistycznym wyglądem, lecz również najwyższą jakością.

Zalety baterii

Subway Style 60 von Villeroy & Boch

COMO ANTHRACITE 

  • Farberweiterung der Como Kollektion mit dem gefragten Anthracite Finish  
  • Ganzflächige Anthracite-PVD-Beschichtung und hochwertiger Edelstahlkörper  
  • Erhältlich als Hoch- und Niederdruckvariante in der Como und Como Shower Ausführung; zusätzliche Window Funktion bei den Hochdruckmodellen erhältlich