Siluet

Piękno subtelnych kształtów

Ceramika niemal magicznie przyciąga uwagę, a kompozycja dużych powierzchni i wyraźnie zarysowanych krawędzi zachęca do ich dotknięcia: Siluet to kolekcja o fascynującym wzornictwie, dzięki któremu minimalistyczny styl urządzenia nowoczesnej kuchni jest absolutnie wyjątkowy. Stworzona dla prawdziwych estetów, wykonana z materiału TitanCeram.

Zmysłowość i precyzja

Wzornictwo nowych zlewozmywaków Siluet wyróżnia się prostymi liniami, jest klarowne i minimalistyczne. Ich delikatne krawędzie wydają się niemal płynąć, jak gdyby na powierzchni wody formowały się fale. Te zmysłowe linie dają w przypadku kolekcji Siluet elegancki efekt, który bardzo dobrze komponuje się z nowoczesnym i wielkomiejskim otoczeniem. Villeroy & Boch oferuje 3 modele zlewozmywaków w 13 różnych odcieniach kolorystycznych. Dzięki temu zyskujesz maksymalną swobodę aranżacji.

Funkcjonalność przede wszystkim

Siluet to maksimum komfortu i prosta, subtelna forma. Komorę zlewozmywaka można opcjonalnie otwierać i zamykać za pomocą pokrętła, bez konieczności wkładania ręki do wody. Praktyczne pokrętło jest dostępne w wersji chromowanej lub ze stali szlachetnej, pasującej do baterii. Ascetyczna osłona odpływu, dopasowane stylistycznie pojemniki do gotowania na parze, druciane koszyki, kratka oraz deska do krojenia znacząco zwiększają funkcjonalność zlewozmywaka.

Innowacyjne materiały: TitanCeram i CeramicPlus

Wszystkie zlewozmywaki z kolekcji Siluet są wykonane z nowego tworzywa ceramicznego TitanCeram. Stworzony specjalnie przez Villeroy & Boch materiał TitanCeram umożliwia uzyskanie wyjątkowo finezyjnego wzornictwa o ostro zarysowanych krawędziach i wysokiej trwałości. Wykończenie CeramicPlus gwarantuje ponadto wyjątkową higienę oraz łatwe czyszczenie. Są to zalety, które szybko docenisz w codziennym użytkowaniu.TitanCeram   CeramicPlus