TitanGlaze

Matowe. Piękne. Trwalsze.

Nasze nowe szkliwo TitanGlaze nie musi błyszczeć, żeby się wyróżniać: Jego nowoczesna matowa powierzchnia jest nie tylko wyjątkowo piękna, ale również niezwykle trwała. Dzięki zastosowaniu krystalicznego tlenku glinu o najwyższej czystości szkliwo TitanGlaze sprawia, że powierzchnia ceramiki jest wyjątkowo odporna na zarysowania i uderzenia. Twój zlewozmywak zachowuje dzięki temu swój wyjątkowy charakter i nawet po wielu latach będzie wyglądał tak nieskazitelnie, jak pierwszego dnia.


Modny matowy wygląd

Matowe wykończenia kolorystyczne to jeden z najmodniejszych trendów w projektowaniu wnętrz. Ich dyskretny urok w głównej mierze kształtuje supernowoczesny, miejski styl Twojej kuchni. Nasze nowe matowe szkliwo TitanGlaze wygląda bardzo stylowo i nadaje ceramice efekt minimalistycznej elegancji i indywidualny charakter. Znakomity wybór do tworzenia designerskich akcentów.

Przegląd kolorowych zlewozmywaków kuchennych


Ponadczasowe piękno

Matowe szkliwo dyskretnie podkreśla wyrazistą formę eleganckiego designu kuchni, nie wychodząc przy tym na pierwszy plan. Ze względu na wyjątkową trwałość szkliwa TitanGlaze, powierzchnia ceramiki pozostanie nieskazitelna przez wszystkie lata regularnego używania. Produkty ze szkliwem TitanGlaze są dostępne w nowym kolorze Stone White, jak również w czterech nowoczesnych odcieniach szarości: Steam, Stone, Fossil i Graphite. Czarny odcień Ebony oraz ciepłe odcienie beżu: Timber, Ivory i Sand.

Nasze zlewozmywaki Kolory i dekory


Wyjątkowa trwałość

Jeśli przez przypadek coś spadnie do zlewozmywaka, TitanGlaze zapobiegnie powstaniu brzydkich śladów. Nowe szkliwo to wytrzymała, ochronna powłoka zaprojektowana specjalnie do matowych kolorów przy wykorzystaniu całego naszego doświadczenia w produkcji ceramiki. Bardzo wysoka odporność szkliwa TitanGlaze została już potwierdzona licznymi badaniami. Możesz zatem bez obaw cieszyć się pięknem swojego zlewozmywaka kuchennego.