LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ

ZLEWOZMYWAK JEDNO- I DWUKOMOROWY

Ponadczasowe i mocne akcenty w kuchni

Niezależnie od tego, czy jest to wersja jedno- czy dwukomorowa, klasyczny zlewozmywak jest ponadczasowym i wyrazistym elementem. Jest on optymalnie przygotowany do spełnienia wymagań dnia codziennego i można go zastosować do urządzenia kuchni w stylu dworkowym lub nowoczesnym.


Funkcjonalny design z nutą elegancji

Kiedy dobry znajomy nagle zmienia coś w swoim wyglądzie, może to być zaskoczeniem, ale może także intrygować. Dlaczego zatem nie odrzucić ogólnie przyjętych wzorów i nie wypróbować czegoś nowego? Tak jak w przypadku popularnych zlewozmywaków jedno- i dwukomorowych firmy Villeroy & Boch, które przeszły imponującą przemianę. Jeśli dotąd dewiza brzmiała „nostalgia w połączeniu z funkcjonalnością“, to teraz ceramiczne elementy pełne charakteru zdecydowanie udowadniają, że świetnie sprawdzą się nie tylko w kuchni w stylu country. Zlewozmywaki te charakteryzują się ponadczasowymi formami i prostym wzornictwem, dlatego bardzo dobrze pasują także do nowoczesnej kuchni.


Indywidualny i w zgodzie z trendami

Niezależnie od tego, czy w nowoczesnej kuchni meble będą miały gładkie fronty, czy z profilami, czy będą w odcieniu ciemnej szarości, czy też delikatnym kolorze kremowym – zlewozmywak jedno- i dwukomorowy posiada obszerną komorę i front o prostych liniach i będzie idealnym rozwiązaniem do każdej kuchni o indywidualnym i mocnym charakterze.

Dodatkowo zlewozmywak ten harmonijnie wkomponuje się w całość aranżacji albo będzie wyraźnym akcentem we wnętrzu. W przeciwieństwie do zlewozmywaków do zabudowy, model ten pewnie prezentuje się w strefie zmywania i skupia na sobie wszystkie spojrzenia

Zlewozmywaki o różnych formach


Duży wybór kolorów

Zlewozmywaki z aktualnej oferty idealnie pasują do współczesnych kuchni i zapewniają wszystkie, wymagane w dzisiejszych czasach, funkcjonalności. Są one dostępne w wersji jedno- lub dwukomorowej, przy czym każda z nich ma tak duże wymiary, że bez problemu można w nich umyć blachę do pieczenia i napełnić większe garnki. Także w kwestii wyboru kolorów dostępnych jest wiele opcji: Na przykład zlewozmywak w kolorze lśniącej bieli wygląda szczególnie świeżo, czysto i nowocześnie. Oprócz tego zlewozmywaki są dostępne we wszystkich kolorach ceramiki z oferty Villeroy & Boch. Można zatem wedle własnego uznania stworzyć silny kontrast lub wybrać kolor dopasowany do pozostałych barw we wnętrzu.

Nasze kolorowe zlewozmywaki