Inteligentne dodatki do wymagających kuchni

Odkryj zalety naszej armatury

Wysokiej jakości baterie kuchenne Villeroy & Boch utrzymane w najróżniejszej stylistyce – od tradycyjnej po nowoczesną – przekonują pod względem jakości. Są idealnie dopasowane do stylu zlewozmywaka i zapewniają maksimum funkcjonalności oraz wysoki komfort w każdych warunkach. Odkryj zalety naszej armatury i skorzystaj na ich wyjątkowej jakości.

Wysoka jakość materiału

Wysokogatunkowa stal szlachetna sprawia, że baterie są trwalsze, nie rdzewieją, łatwo się je czyści, nie zawierają ołowiu, a kolor się nie „zmywa”. Komponenty wewnętrzne pochodzą od europejskich liderów rynku.

Maksymalna funkcjonalność

Funkcje dodatkowe, takie jak wyciągana wylewka, różne rodzaje strumienia lub wylewka z obrotowym perlatorem zapewniają maksymalną funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.

Optymalna instalacja

Rozwiązania do montażu przed oknami, bardzo długie węże oraz zewnętrzne króćce przyłączeniowe umożliwiają szybką i łatwą instalację w dowolnym miejscu.

Kolorowe wzornictwo

Nasza armatura idealnie pasuje do zlewozmywaków. Wybrane kolekcje są dostępne w 14 światłotrwałych kolorach harmonijnie dopełniających całości efektu.

Innowacje dla większego komfortu

Absolutna techniczna innowacja: W modelu Como X zestaw przelewowo-odpływowy można obsługiwać bezpośrednio przez armaturę.

Odpowiednie rozwiązania

Szeroka gama armatur wysokiego i niskiego ciśnienia stanowi idealne rozwiązanie dla każdego wymagania konstrukcyjnego.


Odkryj naszą bogatą ofertę wysokiej jakości baterii kuchennych i przekonaj się o ich zaletach.

Przejdź do armatury