Akcesoria, dodatki i artykuły specjalne od Villeroy & Boch

Odpowiedni produkt na każdą okazję

Akcesoria łazienkowe to idealne uzupełnienie wyposażenia łazienki. Jeśli łazienka jest już wyposażona w odpowiednie meble i ceramikę sanitarną, nadszedł czas na dopracowanie jej wystroju. Dzięki Villeroy & Boch masz wszystko, czego potrzebujesz do łazienki z jednego źródła, więc nie musisz już „być dobrej myśli“, aby na końcu gorzko się rozczarować, gdy okaże się, że coś nie pasuje. Szkoda byłoby, gdyby Twojej łazience niewiele zabrakło do ideału. Unikaj nieudanych zakupów i zapoznaj się z naszym asortymentem akcesoriów w spokoju. W ofercie Villeroy & Boch na pewno znajdziesz odpowiednie akcesoria łazienkowe od zaufanego dystrybutora urządzeń sanitarnych.


Dodatki i akcesoria łazienkowe od A do Z

Od kształtek ssących do złącz dopływowych – w Villeroy & Boch oferujemy wszystkie niezbędne i dodatkowe dodatki do Twojej łazienki. W asortymencie można znaleźć specjalne akcesoria do niektórych kolekcji, a także akcesoria łazienkowe z różnych kolekcji, które pasują do każdego stylu. Pasujące akcesoria do montażu i wymiany są również dostępne w ofercie Villeroy & Boch. Nie trzeba więc wybierać alternatywnych rozwiązań i można mieć pewność, że akcesoria i ceramika sanitarna są optymalnie do siebie dopasowane.

Praktyczne akcesoria łazienkowe wokół toalety

Toaleta: „ciche miejsce“, które każdy z nas codziennie odwiedza. Również w tym przypadku, a może zwłaszcza tutaj, nie może zabraknąć pasujących akcesoriów i niezbędnych dodatków. Oprócz pojedynczo dostępnych spłuczek do toalet w odpowiednich seriach, można również nabyć wiele akcesoriów do oddzielnych pisuarów. Pisuary szczególnie nadają się do dużych łazienek i są odpowiednie w przypadku większej liczby osób w gospodarstwie domowym. Kształtki ssące z poziomym odpływem przy zapotrzebowaniu na wodę do spłukiwania wynoszącym jeden litr są dostępne do wszystkich pisuarów we wszystkich kolekcjach. Dzięki specjalnemu, nowoczesnemu sterowaniu radarowemu ProDetect 2 można udoskonalić swój pisuar za pomocą elektronicznego systemu spłukiwania. Po zainstalowaniu adaptera Bluetooth można za pomocą aplikacji ustawić np. objętość spłukiwania. Dostępne są również pasujące kształtki ssące do pisuarów. Asortyment akcesoriów łazienkowych obejmuje również szereg systemów odpływowych i zestawów przyłączeń do sieci wodnej, których nie może zabraknąć w żadnej łazience z produktami Villeroy & Boch. Przejrzyj asortyment, aby znaleźć produkty które mogą pasować do już nabytych elementów.


Do umywalki

Nawet ręcznik powinien ładnie się prezentować. Naturalnie ręcznik powinien znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie umywalki. Dzięki wieszakom na ręczniki o różnych stylach lub pochodzących z konkretnej serii, można elegancko zaprezentować ten niezbędny dodatek łazienkowy. Przykładowo, w przypadku serii Antheus można umieścić dopasowany polerowany wieszak na ręczniki ze stali nierdzewnej obok umywalki. Również w serii umywalek Memento znajduje się dokładnie pasujący wieszak na ręczniki, który jest mocowany pod umywalką. Dzięki temu ręcznik pozostaje zawsze w zasięgu ręki. Oczywiście wszystkie wieszaki na ręczniki z określonej serii pasują również do innych serii łazienkowych o podobnych stylach, bez negatywnego wpływu na efekt wizualny. Aby ukryć syfon z rurką spustową zwisający pod umywalką, można zainstalować postument, np. z serii Hommage lub Subway, który wszystko ładnie ukryje. Dostępny jest pasujący zestaw do mocowania. Któż wcześniej tego nie doświadczył? Myjesz ręce, a obrączka ześlizguje Ci się z palca i wpada do syfonu. Nie trzeba jej od razu spisywać na straty, ale odzyskanie jej to duży wysiłek – należy ją wyłowić z rury w kształcie litery U. Na szczęście dostępne są zawory spustowe z funkcją PushOpen i EasyAccess. W tym przypadku głowicę zaworu można łatwo nacisnąć, a pokrywa zaworu zamknie się. Dzięki temu nic przypadkowo nie wpada do syfonu. Otwieranie zaworu jest równie łatwe – wystarczy nacisnąć ponownie, a woda odpłynie – bez obrączki. Syfon EasyAccess jest wyposażony w wyjmowalny syfon i zintegrowany pojemnik na odpady. Jeśli coś przypadkowo wpadnie do odpływu, można to natychmiast wyjąć z syfonu. Niezamykany zawór z konstrukcją siatki może również zapobiec takim nieszczęśliwym wypadkom.


Więcej zalet dla Twojej wanny lub prysznica

Tydzień pracy dobiegł końca, a na zewnątrz jest zimno – nie ma nic bardziej relaksującego niż gorąca kąpiel czy gorący prysznic. Dzięki nastrojowemu oświetleniu umieszczonemu w wannie gorąca kąpiel jest jeszcze bardziej kojąca. W przypadku niektórych serii wanien firmy Villeroy & Boch świetlówki punktowe LED TouchLight są wbudowywane w wannę w fabryce. Upiększają one oświetlenie Twojej prywatnej oazy wellness. Półka, np. z serii O.novo, zapewnia łatwy dostęp do wszystkiego, co jest potrzebne do relaksującej kąpieli – szamponu, peelingu, gąbki lub nawet kilku świec. Zazwyczaj częściej korzystamy z prysznica, ponieważ niekiedy tylko on jest dostępny w mieszkaniach. Zarówno w przypadku wanny jak i prysznica oraz umywalek każdy potrzebuje mieć w zasięgu ręki pasujące wieszaki na ręczniki. W celu zapewnienia szczelności wanny i prysznica oraz zapobiegnięcia gromadzenia się wilgoci pod wanną, Villeroy & Boch zaleca specjalną taśmę uszczelniającą Aquaproof od producenta MEPA do montażu podtynkowego lub narożnego. Idealnie sprawdza się ona w przypadku produktów Villeroy & Boch. Akcesoria montażowe, takie jak rama brodzika Architectura MetalRim i dopasowane nóżki zapewniają szybki i trwały montaż. Na tej ramie brodzik jest montowany i w razie konieczności wykładany jeszcze styrenem. Dzięki temu prysznic jest odporny i trwały.

Akcesoria zapewniające bezpieczeństwo

Taboret pod prysznic to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych lub tych, które doświadczają trudności w poruszaniu się. Dzięki niemu osoby te mogą samodzielnie wykonywać czynności związane z codzienną higienę osobistą bez konieczności polegania na czyjejś pomocy – w sposób bezpieczny i bez ryzyka poślizgnięcia się. Możliwość niezależnego działania jest nieoceniona. Taboret pod prysznic Vivia firmy Villeroy & Boch jest wodoodporny i został przetestowany przy obciążeniu do 150 kg. Uchwyty do wanny są odpowiednie nie tylko dla osób o ograniczonej mobilności, ale zapewniają również łatwiejsze wchodzenie i wychodzenie z wanny. Z reguły uchwyty te są instalowane na podłużnej krawędzi wanny. Uchwyty są dostarczane parami, więc nawet w przypadku wanien wolnostojących możliwe jest bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z wanny po obu stronach bez ryzyka poślizgnięcia się.

Dlaczego akcesoria łazienkowe firmy Villeroy & Boch to dobry wybór?

Villeroy & Boch oznacza trwałe produkty. Dla wielu osób łazienka jest szczególnym miejscem relaksu. Dlatego jeszcze ważniejsze jest wybieranie produktów markowych o wysokiej jakości. Firma Villeroy & Boch postawiła sobie zadanie wytwarzania produktów i akcesoriów do każdej łazienki, nieważne jak małej, która przekształca funkcjonalne pomieszczenie w oazę wellness. Pierwsza czynność wykonywana po wstaniu w łóżka powinna stanowić dobry początek dnia. Ciesz się wyposażeniem swojej łazienki podczas szczotkowania zębów i zakończ dzień relaksującą kąpielą – dzięki Villeroy & Boch chwile dobrego samopoczucia nigdy nie były tak łatwo dostępne.