Przegląd produktów

Znajdź odpowiedni produkt Villeroy & Boch do swojej wymarzonej łazienki

Specjalne sytuacje wymagają specjalnych produktów. W ofercie firmy Villeroy & Boch zlewy gospodarcze można znaleźć w kategorii specjalne akcesoria łazienkowe. Nie wszędzie mogą czy powinny być stosowane umywalki, które zostały opracowane do użytku w prywatnej łazience w domu. W szopach ogrodowych, szpitalach, laboratoriach, warsztatach i wielu innych miejscach, w których nie tylko myje się ręce, potrzebne są specjalne umywalki. Villeroy & Boch również oferuje produkty do takich zastosowań. Naturalnie, w celu wyrażenia swojego stylu, umywalki specjalne można również zamontować w swojej prywatnej oazie wellness.

Dlaczego specjalny zlew gospodarczy to dobry wybór?

W zwykłej umywalce zazwyczaj tylko myje się ręce, szczotkuje zęby i niekiedy robi pranie ręczne. Do takich czynności wystarczy zwykła ceramika sanitarna. Niemniej jednak istnieją również umywalki czy zlewy, które muszą być solidniejsze. W laboratoriach lub warsztatach do odpływu wpada szereg chemikaliów lub agresywnych cieczy. Istnieją również miejsca, np. ogród lub pralnia, w których do umywalki wpada dużo brudnej wody. Takie sytuacje wymagają specjalnych zlewów gospodarczych, które są przede wszystkim funkcjonalne.


Zlewy gospodarcze z panelem tylnym

Czy pamiętasz swoją szkołę? W wielu salach lekcyjnych, szczególnie w pracowniach artystycznych i warsztatach znajdowała się jedna lub kilka umywalek, często z podwyższonym panelem tylnym przymocowanym do ściany. Ten panel tylny, wykonany z odlewu wraz z komorą, zapobiega przedostawaniu się brudu bezpośrednio na ścianę. Jest to szczególnie konieczne w przypadku braku kafelek. Takie zlewy gospodarcze są dostępne w serii O.novo.w ofercie firmy Villeroy & Boch. W tej samej serii dostępne są również osobne panele tylne, które można zamontować za każdym zlewem gospodarczym z serii O.novo bez zintegrowanego panelu tylnego.

Umywalki rynnowe

Zlewy dwukomorowe są idealne, gdy kilku pracowników warsztatu obsługuje wodę w tym samym czasie. Dzięki temu nikt nie wchodzi sobie w drogę. Również w szpitalach, szkołach, przedszkolach i pralniach, np. na kempingach lub w klubach sportowych, zlewy dwukomorowe, a nawet umywalki rynnowe mogą okazać się bardzo przydatne. Ze względu na prostokątną konstrukcję te specjalne zlewy są instalowane w wilgotnych pomieszczeniach w celu zaoszczędzenia miejsca.

Inne zlewy specjalne

Do działki lub garażu można wybrać model O.novo z podnoszonym rusztem firmy Villeroy & Boch. W ten sposób można pozbyć się brudnej wody i łatwo napełnić konewkę bez konieczności trzymania jej aż do napełnienia. Wiele osób zna wanny pralnicze z zajęć plastycznych. Te specjalne zlewy są nieco głębsze i przypominają wannę. Niemniej jednak są one również często używane w piwnicach do prania, gdyż umożliwiają wstępne wygodne namoczenie prania lub wykonanie prania wstępnego.


Różne rozmiary

Villeroy & Boch oferuje zlewy gospodarcze w różnych rozmiarach, do każdego rodzaju pomieszczenia o każdej wielkości, dzięki czemu dostępna przestrzeń nie decyduje o jakości. Największy z naszych pojedynczych zlewów gospodarczych, model nr 632700, ma szerokość 695 mm i głębokość 500 mm. Natomiast najmniejszy model ma zaledwie 495 mm szerokości i 400 mm głębokości. Szerokość zlewozmywaków dwukomorowych wynosi 795 mm lub 895 mm. W przypadku instalacji umywalek rynnowych należy zaplanować co najmniej 1000 mm, czyli 1 m szerokości. Głębokość wanien pralniczych z serii O.novo oraz zlewów gospodarczych z podnoszonym rusztem, w każdym przypadku podana jako wysokość, jest znacznie większa niż w przypadku standardowych zlewów. Można więc do nich wygodnie wrzucić górę brudnych ubrań lub wlać wiadro z wodą do czyszczenia.

Warianty kolorystyczne i materiałowe

Umywalki specjalne O.novo są dostępne w dwóch lub trzech wersjach kolorystycznych, w zależności od rodzaju użytej ceramiki i powłoki. Dostępne warianty kolorystyczne to: White Alpin, White Alpin z materiałem CeramicPlus lub White Alpin z powłoką AntiBac. Ta specjalna powłoka została opracowana w innowacyjnych warsztatach Villeroy & Boch. Zapewnia ona ochronę przed zarazkami i bakteriami oraz uniemożliwia ich rozmnażanie się na powierzchni produktu. To antybakteryjne szkliwo z jonami srebra zmniejsza mnożenie się bakterii o ponad 99,9%. To jest dokładnie to, czego potrzebujesz w przypadku akcesoriów i ceramiki sanitarnej. Długotrwała ochrona została potwierdzona przez niezależny instytut BOKEN Quality Evaluation Institute.

Zlewy gospodarcze wyglądają dobrze nawet w łazience

Podobnie jak w przypadku każdej tradycyjnej umywalki, te specjalne zlewy są montowane na ścianie lub umieszczone na konsolach. Oczywiście każdy zlew można również zainstalować w prywatnej łazience. Zlewozmywaki dwukomorowe lub umywalki rynnowe podkreślają pewien styl wystroju wnętrza. Prosty prostokątny kształt jest ponadczasowy i zawsze wygląda nowocześnie. Cechą charakterystyczną serii O.novo jest szczególnie łatwa w czyszczeniu i odporna na zabrudzenia powierzchnia – dzięki zastosowaniu materiału CeramicPlus. Zlewozmywaki są mocowane za pomocą dostępnych w sprzedaży specjalnych elementów żelaznych lub umieszczane są na odpowiednio mocnych konsolach.

Standaryzowane specjalne akcesoria łazienkowe

Specjalne akcesoria łazienkowe zapewniają dobre przygotowanie na każdą sytuację związaną z brudną wodą. Wszystkie produkty w kategorii naszych specjalnych akcesoriów łazienkowych zostały gruntownie przetestowane i przeszły wszystkie obszerne testy jakości. Szczególną uwagę zwrócono na łatwość czyszczenia, nośność, szczelność i żywotność poszczególnych modeli O.novo zgodnie z normą zharmonizowaną EN 14296:2015. Dzięki temu można mieć pewność, że informacje są dokładne i spełniają obietnice – oczywiście w przypadku produktów marki Villeroy & Boch.

Dlaczego zlewy gospodarcze firmy Villeroy & Boch to dobry wybór?

Odpowiedź jest prosta: Villeroy & Boch oznacza najwyższą jakość. Wysoka jakość i staranne wykonanie oraz materiały najwyższej jakości pozwalają wytwarzać trwałe produkty, którymi można się cieszyć przez długi czas. Obok wysokiej jakości, funkcjonalność i wygląd są cechami charakterystycznymi marki Villeroy & Boch. Zawsze obecna: idea innowacji. Najnowsza ceramika i powłoki ułatwiają użytkowanie i czyszczenie designerskiej ceramiki sanitarnej i funkcjonalnych zlewów gospodarczych. Jakość „Made in Germany“ – to cecha charakterystyczna marki Villeroy & Boch.