Bidety Villeroy & Boch

Ciesz się higieniczną czystością i większym komfortem w łazience

Bidety firmy Villeroy & Boch – dla doskonałej higieny

Czy istnieje coś czystszego niż czysta woda? Jeśli ktoś kładzie szczególny nacisk na higieniczną czystość, nie powinien rezygnować z luksusu, jaki zapewnia bidet. Podczas gdy praktyczne bidety do podmywania okolic intymnych były bardzo popularne w przeszłości, szczególnie w krajach południowoeuropejskich, dzisiaj stanowią one część nowoczesnego wyposażenia łazienki.

Villeroy & Boch oferuje szeroką gamę eleganckich modeli w bogatym repertuarze rozmiarów i wzorów. Obok bidetów podwieszanych w ofercie znajdują się również modele stojące. Precyzyjnie przetworzone materiały i innowacyjne ukształtowanie powierzchni zapewniają również wysoki poziom estetyki i komfortu. Bidety, wraz z dopasowaną armaturą, wyglądają niezwykle elegancko w stylowo urządzonej łazience rodzinnej lub łazience dla gości.


Podwieszany czy stojący? – odpowiedni rodzaj montażu w Twojej łazience

Każda łazienka jest inna i nierzadko wymagane są specjalne rozwiązania konstrukcyjne. Z tego powodu asortyment produktów firmy Villeroy & Boch obejmuje szeroką gamę bidetów w różnych rozmiarach, które można zainstalować na różne sposoby. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym, czy też przeprowadzasz gruntowny remont eleganckiego, starego mieszkania – z naszą ofertą masz szerokie pole do popisu.

Bidety podwieszane

Nowoczesne łazienki mają zwykle zabudowę ścienną, za którą schowane są wszystkie rury doprowadzające, rury kanalizacyjne i spłuczka. Zabudowa ta jest przeznaczona do montażu bidetu podwieszanego. Wysokość bidetu można dostosować w zależności od potrzeb. Wolna podłoga optycznie powiększa łazienkę.

Odkryj bidety podwieszane

Bidety stojące

Bidet stojący to więcej niż praktyczna alternatywa, jeśli warunki przestrzenne nie pozwalają na montaż z elementami podtynkowymi. Stylowe bidety stojące firmy Villeroy & Boch wyglądają niczym zmodernizowana wersja przedmiotu przedstawionego na obrazie „La Toilette intime“ sprzed ponad 300 lat. Produkt ten stanowi imponujące połączone rustykalnego uroku z nowoczesnym komfortem.

Odkryj bidety stojące


Bidet i miska WC: wizualna jedność

Zarówno ze względów funkcjonalnych, jak i technicznych, miska WC i bidet są zwykle instalowane obok siebie. Aby uzyskać harmonijny wystrój wnętrza, ceramika sanitarna powinna być idealnie dopasowana pod względem koloru i kształtu. Idealną podstawę do tego stanowią ponadczasowo piękne kolekcje Villeroy & Boch. Tutaj można znaleźć bidet i miskę WC o takim samym wzornictwie oraz wybrać styl.

Delikatne linie i pięknie zaprojektowane reliefy świadczą o prawdziwej jakości pracy. Ceramika z kolekcji Subway 2.0 to wzór prostej estetyki. Niemal nieważka, pozorna lekkość oparta jest na organicznych kształtach poszczególnych elementów. Harmonijny polot dopełnia inne elementy w tym samym stylu.


Wysokiej jakości materiały i innowacyjne powierzchnie

Łatwe w pielęgnacji powierzchnie i wzorowo obrobione materiały są niezbędne, szczególnie w segmencie wrażliwych produktów sanitarnych. To dlatego bidety firmy Villeroy & Boch są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, która ma doskonałe właściwości czyszczące i przez wiele lat wzbogaca klimat w łazience o piękny blask. Dzięki wykończeniu powierzchni CeramicPlus i antybakteryjnej ochronie AntiBac Villeroy & Boch wyznacza nowe standardy w zakresie higieny łazienkowej.

CeramicPlus: czystość dzięki zrównoważonym, uszlachetnionym powierzchniom

Z CeramicPlus można codziennie cieszyć się wygodą higienicznej czystości. Jest to innowacyjne rozwiązanie opracowane przez laboratoria badawcze firmy Villeroy & Boch, które sprawdza się od ponad dziesięciu lat. Zanieczyszczenia i płyny po prostu spływają do odpływu. Zostaje tylko czystość – i więcej wolnego czasu dla Ciebie. Wymagające wysiłku czyszczenie należy już do przeszłości. Powierzchnie zostały wykończone powłoką CeramicPlus o niezawodnej odporności.

AntiBac: niezawodne rozwiązanie przeciwdziałające bakteriom

Technologia powierzchni AntiBac firmy Villeroy & Boch trwale chroni przed bakteriami. Działanie antybakteryjne opiera się na specjalnych jonach srebra.
Są one zintegrowane ze szkliwem i zmniejszają mnożenie się bakterii o ponad 99,9% – sprawdzone i trwałe rozwiązanie. Skuteczność tej innowacji została potwierdzona przez niezależny renomowany instytut.
Dzięki temu można cieszyć się bezpieczną higieną bez konieczności stosowania chemicznych środków czyszczących.


Gustowne armatury bidetowe

Gustowne armatury bidetowe firmy Villeroy & Boch nie tylko spełniają swoją funkcję, ale są również stylowe. Zharmonizowane z innymi armaturami łazienkowymi, te atrakcyjne produkty dodatkowe zapewniają perfekcyjnie skomponowaną koncepcję wystroju wnętrza. Poszczególne modele z różnych kolekcji są na swój sposób indywidualne.

Praktyczne baterie jednouchwytowe są wyjątkowo łatwe w obsłudze i zapewniają purystyczny styl wyposażenia. Przykładowo, modele z kolekcji Just zachwycają ostrymi liniami prostymi. Baterie dwuuchwytowe, które można znaleźć m.in. w kolekcji La Fleur Classic, przyjmują bardziej fantazyjny styl retro i doskonale nadają się do wstawienia osobistych akcentów.

Bidet i toaleta w jednym: toalety myjące to oszczędzające miejsce rozwiązanie do małych łazienek

Toaleta myjąca to połączenie bidetu i toalety w jednym produkcie – idealna alternatywa w przypadku ograniczonej przestrzeni, gdy nie chcesz zrezygnować z luksusu kojącej higieny intymnej. Toalety myjące VICLEAN-L i VICLEAN-U+ firmy Villeroy & Boch są wyposażone w szeroką gamę funkcji, które zapewniają delikatne mycie i komfort. Villeroy & Boch posiada w swojej ofercie również innowacyjne deski myjące. Produkt ten można zamocować do już istniejącej toalety, zamieniając ją tym samym w toaletę myjącą.


Wniosek: bidety stanowią dopełnienie nowoczesnego wyposażenia łazienki i zapewniają kojącą higienę

Jako trendsetter w zakresie kultury łazienkowej i estetyki w Europie, Villeroy & Boch oferuje wysokiej jakości bidety o pięknym wzornictwie, które idealnie łączą się z innymi produktami sanitarnymi. Różne rodzaje instalacji zapewniają odpowiednie rozwiązanie do każdej sytuacji w pomieszczeniu. Innowacyjne powierzchnie i wysoka jakość wykonania gwarantują optymalną czystość i niezawodną trwałość nowych bidetów. Toalety myjące i deski myjące to idealna alternatywa do małych łazienek i łazienek dla gości. W ten sposób Twoje potrzeby higieniczne są spełniane na każdym poziomie.