Przegląd produktów

Znajdź odpowiedni produkt Villeroy & Boch do swojej wymarzonej łazienki

brodziki prysznicowe dla idealnych chwil dobrego samopoczucia

Pozytywnie rozpocznij dzień z odrobiną luksusu z eleganckimi brodzikami o wyjątkowej jakości. Pięknie ukształtowane brodziki, oprócz umywalek, wanien i mebli łazienkowych, stanowią główną część wystroju łazienki. Naturalne materiały, które tworzą wytworne kształty i dekory, a tym samym pomagają w chwilach odpoczynku i relaksu lub tworzą wyraziste kształty, redukując łazienkę do niezbędnego minimum i urzekając wygodnym puryzmem: dzięki pięknie ukształtowanym brodzikom firmy Villeroy & Boch można zaprojektować łazienkę według własnych życzeń i przekształcić ją w miejsce spełniające indywidualne wyobrażenie o funkcjonalności i luksusie. Co więcej, za szlachetnym wyglądem systemów prysznicowych kryje się wyjątkowa jakość.


Prysznice – tak indywidualne jak Twoje preferencje kąpielowe

Kształt

Kwadratowy, prostokątny lub w kształcie ćwiartki koła: kształt brodzika jest ważny nie tylko z estetycznego punktu widzenia, ale także pod względem aranżacji wnętrza.

Brodziki kwadratowe

Brodzik kwadratowy, zwłaszcza wersja w rozmiarze 80 x 80 cm lub 90 x 90 cm, jest klasykiem i dlatego często jest pierwszym wyborem w przypadku wymiany dotychczasowego prysznica. Ponadto dostępny jest klasyczny brodzik w wielu różnych rozmiarach. Kompaktowa konstrukcja mieści się niemal w każdej łazience. Dzięki elastycznemu pozycjonowaniu zapewnia to dużą swobodę w projektowaniu łazienki. Brodziki kwadratowe nadają się zarówno jako rozwiązania przyścienne, jak i narożne. Ponadto w przypadku kwadratowych modeli zestawy odpływowe można umieszczać elastycznie, obracając je.

Brodziki prostokątne

Brodzik prostokątny jest nowocześniejszy w porównaniu do swojego kwadratowego odpowiednika. Ponadto, w przypadku modeli prostokątnych dodatkowa długość zapewnia więcej przestrzeni na prysznic, jednocześnie sprawiając, że łazienka wydaje się bardziej przestronna. Brodziki prostokątne nadają się do montażu ściennego i narożnego oraz są idealne do wąskich łazienek. Nawet jeśli chcesz zastąpić wannę prysznicem, rozwiązanie prostokątne jest idealne.

Brodziki w kształcie ćwiartki koła

Brodzik w kształcie ćwiartki koła ma nietypowy kształt dzięki zaokrąglonym narożnikom i przyciąga wzrok w łazience. Porywające wzornictwo rozluźnia proste linie elementów wystroju łazienki. Ponadto brodzik w kształcie ćwiartki koła zajmuje niewiele miejsca i idealnie nadaje się do małych łazienek jako eleganckie rozwiązanie narożne.


Rozmiar

Poczuj się pod prysznicem jak w domu i wybierz swój brodzik w rozmiarze, który zapewni Ci dobre samopoczucie. Ostatnio wyraźnie widać rosnącą popularność dużych brodzików. Dlatego w naszej ofercie, oprócz standardowych rozmiarów i prostokątnych modeli o wymiarach 180 x 100 cm można również znaleźć kwadratowe brodziki o wymiarach 120 x 120 cm. Ponadto oferujemy również rozmiary specjalne i rozwiązania łazienkowe na miarę: przykładowo, niestandardowe brodziki w kolekcjach takich jak Subway Infinity i Squaro Subway mogą być dopasowane w łazience z milimetrową precyzją.


Głębokość brodzika

Brodzik głęboki lub zainstalowany na równi z posadzką: brodziki firmy Villeroy & Boch zapewniają maksymalną elastyczność w urządzaniu wymarzonej łazienki dzięki różnym opcjom instalacji.

Wyjątkowo płaski dzięki montażowi na równi z posadzką

Brodzik podtynkowy wpuszczany jest bezpośrednio w podłogę w łazience, co sprawia, że prysznic i reszta łazienki płynnie łączą się ze sobą, tworząc efekt otwartej przestrzeni. Ten ultrapłaski brodzik nie tylko spełnia obecny trend w łazience, ale także oferuje znaczące korzyści pod względem dostępności. W rezultacie wchodzenie i wychodzenie z brodzika montowanego na równi z posadzką jest szczególnie nieskomplikowane – ten niezwykle płaski model staje się praktyczną kabiną prysznicową.

Na posadzce

Brodzik montowany na posadzce charakteryzuje się brzegiem o wysokości 2–4 cm, co zapewnia wyraźne oddzielenie prysznica od reszty podłogi oraz umożliwia łatwe wejście pomimo małej podbudowy. Ponadto w przypadku głębokich brodzików woda nie może się tak szybko wylewać.

Na podwyższeniu

W przypadku tego rodzaju instalacji brodzik znajduje się na podwyższeniu, sprawiając, że prysznic wyróżnia się optycznie i funkcjonalnie od reszty łazienki. Dzięki opcjonalnej integracji odpływu z prysznica z podwyższeniem, można go łatwo zainstalować w każdej łazience – nawet w przypadku płytkich podłóg. Podwyższenie brodzika można również dostosować według własnych upodobań, tak aby pasowało do ogólnego stylu łazienki.

Brodziki akrylowe

Akryl sanitarny charakteryzuje się lekkim tworzywem sztucznym, zwłaszcza dzięki swojej plastyczności. Ciepły i miękki w dotyku, zapewnia chwile odprężenia i czysty relaks. Powierzchnie akrylowych brodzików są gładkie, a jednocześnie antypoślizgowe, umożliwiając bezpieczne stanie. Materiał jest odporny na stłuczenie i przekonuje łatwością czyszczenia, a ponadto można go naprawić. Są to właściwości, dzięki którym akryl jest idealnym materiałem do współczesnego projektowania łazienek.

Brodziki z tworzywa Quaryl®

Quaryl® to wyjątkowa innowacja materiałowa firmy Villeroy & Boch, łącząca akryl sanitarny i naturalny kwarc o najlepszych właściwościach. Brodziki z tworzywa Quaryl® stanowią połączenie wytrzymałych powierzchni i trwałej jakości dla wyrazistych kształtów. Ponadto materiał jest przyjemny w dotyku, spełniając jeden z podstawowych warunków doświadczenia błogiego relaksu we własnej, wymarzonej łazience.

Styl

Pięknie ukształtowane brodziki firmy Villeroy & Boch są dostępne w wielu kolorach i dekorach, umożliwiając zaprojektowanie wymarzonej łazienki zgodnie ze swoimi życzeniami i pomysłami.

Designerskie dekory

Innym sposobem na wyrażenie swojego stylu we własnej oazie wellness jest rozwiązanie ViPrint, które można wykorzystać w naszej kolekcji Subway Infinity. Innowacyjna technologia druku przenosi nasze najbardziej popularne dekory płytek na brodziki – dzięki temu prysznic to prawdziwy designerski model, który oferuje wiele opcji do aranżacji łazienki.