Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Rodzina produktów ViClean

Innowacyjne toalety myjące Villeroy & Boch

Toalety myjące: dodatkowy komfort w łazience

Doświadcz zupełnie nowego poczucia czystości i świeżości podczas korzystania z toalety z toaletą myjącą. Toalety myjące stanowią połączenie tradycyjnych toalet z funkcją bidetu i w ten sposób spełniają najwyższe standardy higieniczne w zakresie czyszczenia okolic intymnych. Ciepły, delikatny strumień wody dba o czystość. Następnie wystarczy po prostu osuszyć skórę. Ciesz się kojącą czystością. Toalety myjące firmy Villeroy & Boch są wyposażone w szereg udogodnień. Inteligentne funkcje i łatwość użytkowania zapewniają maksymalny komfort w łazience, z którego nie można zrezygnować. Praktyczna funkcja bidetu jest zintegrowana bezpośrednio z ceramiką, dlatego nie widać jej z zewnątrz. Ze względu na zredukowany kształt, elegancka ceramika sanitarna pasuje do każdego stylu wnętrza. ViClean – są to innowacyjne toalety myjące firmy Villeroy & Boch, które zapewniają luksusowy komfort również we własnym domu.


Toaleta myjąca – nowoczesny sposób na higienę intymną

Toalety myjące prezentują się jako nowoczesna forma toalety. Stanowią one połączenie konwencjonalnej miski ceramicznej z bidetem. W Japonii oraz w krajach południowoeuropejskich bidety są powszechnie stosowane przy czyszczeniu okolic intymnych. Stają się one coraz bardziej popularne również w naszym kraju. W innowacyjnych toaletach myjących funkcja bidetu jest zintegrowana z urządzeniem. Po skorzystaniu z toalety aktywowany jest strumień wody, który delikatnie i dokładnie oczyszcza okolice intymne. W przypadku wersji z suszarką z ciepłym powietrzem podmuch delikatnie osusza oczyszczone obszary ciała.

Prosta obsługa z maksymalną łatwością korzystania

Toalety myjące firmy Villeroy & Boch zapewniają najwyższy komfort w łazience. Najnowocześniejsze toalety, oprócz podmywania okolicy intymnej, oferują wiele udogodnień, z których można korzystać za każdym razem. Zastosowanie jest takie samo, jak w przypadku konwencjonalnych urządzeń sanitarnych: po spłukaniu toalety można włączyć funkcję strumienia wody, podłączoną do źródła wody poprzez spłuczkę. Przemyślnym urządzeniem sanitarnym można sterować za pomocą intuicyjnie skonstruowanego pilota lub aplikacji na smartfonie. 

Po naciśnięciu przycisku wysuwa się dysza, która oczyszcza okolicę intymną świeżą, czystą wodą. Temperaturę i ciśnienie wody oraz pozycję dyszy można regulować według własnych upodobań. Istnieje możliwość określenia wielu profili użytkowników za pomocą aplikacji lub pilota – dzięki temu strumień wody można zoptymalizować stosownie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Strumień wody nie tylko dokładnie oczyszcza okolice intymne, ale także pobudza krążenie krwi poprzez delikatny efekt masażu.

Oprócz czyszczenia tylnej okolicy intymnej, przemyślnie zaprojektowane toalety myjące są również wyposażone w funkcję delikatnego czyszczenia kobiecej okolicy intymnej. Po umyciu wystarczy osuszyć się miękkim ręcznikiem lub papierem. Aby spełnić najwyższe wymagania higieniczne, dysza natryskowa automatycznie czyści się przed i po każdym użyciu.


Korzyści dzięki innowacjom

Innowacyjny charakter higieny intymnej zapewnia wiele korzyści bez konieczności zmiany nawyków. Ponieważ nowoczesne toalety z funkcją higieny działają w zasadzie jak zwykła toaleta.

Woda do czyszczenia: aspekt zdrowotny

Świeża woda to kwintesencja czystości. Niezależnie od tego, czy chodzi o prysznic, kąpiel czy mycie zębów: woda jest niezbędna do pielęgnacji ciała. Nowe toalety myjące do higieny intymnej wykorzystują oczyszczające działanie wody. Woda oczyszcza okolice intymne znacznie dokładniej i skuteczniej niż papier toaletowy. Innowacyjny charakter toalety zapewnia uczucie całkowitej czystości i świeżości, które trwa przez cały dzień. Ponadto papier toaletowy może powodować podrażnienia, świąd, a nawet stan zapalny wrażliwej skóry. W przeciwieństwie do papieru, funkcja bidetu w szczególnie skuteczny i delikatny sposób usuwa wszelkiego rodzaju bakterie i zarazki z wrażliwych części ciała. Czysta woda bez żadnych dodatków również spełnia potrzeby alergików, którzy nie są narażeni na stres. W ten sposób toalety myjące oferują ogromne korzyści zdrowotne.

Ochrona środowiska

Toalety z funkcją podmywania okolic intymnych mogą radykalnie zmniejszyć zużycie papieru toaletowego.
W wersji z suszarką z ciepłym powietrzem jest on nawet zupełnie niepotrzebny. W ten sposób toalety myjące stanowią doskonałe rozwiązanie ekologiczne. W samych Niemczech w ciągu zaledwie jednego roku około dwóch miliardów kilometrów papieru toaletowego trafia do kanalizacji.

Miejsce

W przeciwieństwie do łazienki z konwencjonalną toaletą i dodatkowym bidetem toalety myjące zapewniają oszczędność miejsca, ponieważ stanowią połączenie obu produktów.
Dzięki temu, w myśl hasła „Więcej niż technologia“, nie jest potrzebne dodatkowe miejsce w łazience.

Bez barier

Osoby o ograniczonej mobilności, a tym samym trudnościach z korzystaniem z toalety i higieną intymną, korzystają na łatwej w obsłudze toalecie myjącej. Dzięki oczyszczającemu strumieniowi wody takie osoby nie są już uzależnione od pomocy z zewnątrz i odzyskują jakość życia. Dlatego ta forma higieny intymnej przyczynia się do wspierania łazienki bez barier.


Montaż toalet myjących

Do montażu toalety z funkcją bidetu w łazience potrzebne jest jedynie przyłącze zasilania w pobliżu, aby zapewnić komfortowe funkcje, takie jak ciepły strumień wody i podgrzewana deska sedesowa. Ponadto toaleta z funkcją higieny musi być podłączona do przyłącza wody.

Toalety myjące to nie tylko innowacyjne rozwiązanie łazienkowe w przypadku remontu lub urządzania nowej łazienki. Oprócz kompletnego systemu możliwe jest również doposażenie istniejących mis ceramicznych w wygodne funkcje dodatkowe. Po podłączeniu toalety z funkcją bidetu do źródeł wody i elektryczności można cieszyć się nowym poziomem czystości w istniejących urządzeniach sanitarnych. W rezultacie można cieszyć się odrobiną luksusu w wynajętym mieszkaniu.


Toalety myjące firmy Villeroy & Boch

Dzięki systemowi DirectFlush toalety myjące firmy Villeroy & Boch zapewniają szczególnie dokładne spłukiwanie. Ponadto toalety bezkołnierzowe można dokładniej wyczyścić, co zapewnia najwyższy standard higieny. Wykończenie CeramicPlus dodatkowo ułatwia czyszczenie i działa antybakteryjnie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak Quaryl i duroplast toalety z funkcją bidetu mogą z łatwością wytrzymać obciążenia wynikające z codziennego użytkowania. Oprócz najwyższych standardów w zakresie komfortu i higieny, toalety myjące firmy Villeroy & Boch spełniają również wymagania estetyczne. ViClean prezentuje się w rewolucyjnym wzornictwie, gdzie funkcje komfortu nie są instalowane w desce sedesowej, ale są osadzone bezpośrednio w ceramice. Odkryj różne wersje rewolucji łazienkowych i ciesz się dokładną czystością i długotrwałą świeżością.

ViClean-I 100

ViClean-I 100 oferuje indywidualnie sterowany strumień natrysku HarmonicWave o eleganckim, nowoczesnym wzornictwie. Dzięki mechanizmowi QuickRelease deskę sedesową można łatwo zdjąć w celu wyczyszczenia.

ViClean-L

ViClean-L – z inspiracji naturą. Wysokiej jakości dysza ze stali nierdzewnej zapewnia również pulsacyjny strumień masujący, który w razie potrzeby można dostosować. Oprócz innowacyjnych funkcji higieny, ta wersja ze zintegrowanym podgrzewaniem deski sedesowej i oświetleniem nocnym zapewnia większy komfort.

ViClean-U +

Ponadto nasz model premium ViClean-U+ jest wyposażony nawet w suszarkę z ciepłym powietrzem, która osusza ciało po umyciu. Dzięki automatycznemu opadaniu deski sedesowej pokrywa toalety sama otwiera się i zamyka. Ponadto podczas korzystania z produktu włącza się funkcja pochłaniania nieprzyjemnych zapachów, eliminując ich powstawanie w łazience. W ten sposób luksusowa ceramika sanitarna spełnia wszystkie wymagania dotyczące komfortu.