Przegląd produktów

Znajdź odpowiedni produkt Villeroy & Boch do swojej wymarzonej łazienki

Deska sedesowa o wyjątkowym komforcie: SlimSeat Line firmy Villeroy & Boch. Deska sedesowa stanowi połączenie purystycznego wzornictwa z technicznym wyrafinowaniem. Czyste linie estetycznie zaokrąglają kanciasty kształt. Wysokiej jakości materiał zapewnia optymalną higienę w łazience. Dzięki przemyślnej funkcjonalności i łatwej instalacji ta deska sedesowa jest idealnym rozwiązaniem do stylowych łazienek.


Deski sedesowe firmy Villeroy & Boch wykonane są z wysokiej jakości duroplastu. Zawiasy do mocowania są wykonane ze stali nierdzewnej i mają kształtną pokrywę. Oba materiały charakteryzuje wysoka trwałość. Gładka i odporna na zabrudzenia powierzchnia nie tylko sprawia, że deska sedesowa jest łatwa w czyszczeniu, ale także elegancko wygląda. Sprawdzenie dopasowania jest konieczne tylko wtedy, gdy miska WC pochodzi z innej serii lub od innego producenta. Jeśli nowa deska sedesowa pochodzi z tej samej serii Villeroy & Boch, co poprzednia, nie trzeba się martwić. Kwadratowe wzornictwo serii SlimSeat Line jest stworzone do kwadratowych misek ustępowych. Na rozmiar toalety składa się szerokość miski ustępowej i odległość od przedniej krawędzi miski WC do otworów montażowych. Jeśli wartości te są w przybliżeniu takie same, deska sedesowa powinna pasować idealnie. Ponadto porównanie odstępu między zawiasami jest niezbędne do udanego montażu.

Czyszczenie deski sedesowej SlimSeat Line firmy Villeroy & Boch jest niezwykle łatwe dzięki funkcjonalnej technologii QuickRelease. Deskę sedesową można zdjąć z miski WC jedną ręką i ponownie zamocować ją po wyczyszczeniu. Ułatwia to czyszczenie trudno dostępnych miejsc i krawędzi miski WC. Do czyszczenia można stosować tylko łagodne lub neutralne roztwory mydła. Stosowanie zawierających chlor, ściernych lub żrących środków czyszczących może doprowadzić do uszkodzenia lub rdzewienia produktu. Po wyczyszczeniu należy osuszyć deskę sedesową i zawiasy miękką ściereczką. Deska sedesowa nie może wchodzić w kontakt ze środkami do czyszczenia toalet, ponieważ agresywne chemikalia powodują uszkodzenie materiału. Nie opuszczać deski sedesowej, dopóki detergent nie zostanie całkowicie zmyty z powierzchni toalety. Jeśli środek czyszczący przedostanie się na deskę sedesową, należy ją opłukać czystą wodą.

Deska sedesowa SlimSeat Line firmy Villeroy & Boch doskonale uzupełnia toaletę dzięki wyjątkowo płaskiej konstrukcji przekładkowej typu „sandwich“. Czysta biel deski harmonizuje z estetyką nowoczesnej łazienki. Innowacyjna technologia pozostaje sprytnie ukryta za filigranowym kształtem. Oryginalny mechanizm instalacyjny umożliwia łatwy i szybki montaż od góry, zapewniając maksymalną wydajność. Po instalacji deska sedesowa jest mocno zakotwiczona. Deski sedesowe SlimSeat Line zapewniają najwyższy komfort. Kształt deski zapewnia wygodę podczas siedzenia. Bufory absorbujące hałas i mechanizm automatycznego opadania pokrywy SoftClosing zapewniają ciche i miękkie zamykanie pokrywy sedesowej. Dzięki temu chroniony jest zarówno materiał produktu jak i palce przed przytrzaśnięciem. Nie należy na siłę dociskać pokrywy sedesowej z mechanizmem SoftClosing, gdyż może to spowodować uszkodzenie mechanizmu automatycznego opadania pokrywy. Deski sedesowe SlimSeat Line są odporne na pęknięcia przy obciążeniu do 240 kg. Jest to znacznie więcej niż wynosi standard 175 kg. Villeroy & Boch oznacza jakość. Deska sedesowa SlimSeat Line objęta jest 10-letnią gwarancją, zgodnie z warunkami gwarancji.