Przegląd produktów

Znajdź odpowiedni produkt Villeroy & Boch do swojej wymarzonej łazienki

Deska sedesowa o wyjątkowym komforcie: SlimSeat firmy Villeroy & Boch. Deska sedesowa nie tylko zachwyca purystycznym wzornictwem i filigranowymi liniami, ale także przyjemnym komfortem siedzenia i techniczną finezją. Deska sedesowa SlimSeat stanowi połączenie przemyślnej funkcjonalności, łatwej instalacji i idealnej higieny, tworząc doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych łazienek.


Deski sedesowe firmy Villeroy & Boch są produkowane z wysokiej jakości duroplastu i wyposażone w ukryte zawiasy ze stali nierdzewnej. Gładkie, odporne na zabrudzenia materiały są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Kolejną zaletą jest niewielki ciężar duroplastu. Deski sedesowe w kolorze White lub Pergamon doskonale uzupełniają wystrój wnętrza łazienki. W celu prawidłowego dopasowania kluczowy jest kształt i rozmiar miski WC. W ofercie firmy Villeroy & Boch dostępne są zarówno kwadratowe, jak i owalne deski sedesowe do odpowiednich toalet. Prawidłowy rozmiar nowej deski sedesowej można wywnioskować z szerokości miski ustępowej i odległości między przednią krawędzią miski WC a otworami montażowymi. W przypadku idealnej deski sedesowej te wartości są w przybliżeniu takie same. W celu zamontowania deski sedesowej SlimSeat na koniec należy zwrócić uwagę na odstęp między zawiasami. W przypadku zakupu deski sedesowej firmy Villeroy & Boch z tej samej serii co poprzednia deska sedesowa, nie ma konieczności sprawdzania dopasowania.

Dzięki technologii QuickRelease deski sedesowej firmy Villeroy & Boch można łatwo utrzymać optymalny poziom higieny w łazience. Deskę sedesową można zdjąć z miski ustępowej za pomocą uchwytu i ponownie ją przymocować po wyczyszczeniu. Skądinąd trudno dostępne miejsca i kołnierz miski WC można łatwo wyczyścić. W przypadku desek sedesowych z tworzywa sztucznego, np. z duroplastu, można stosować tylko łagodny lub neutralny roztwór mydła. Nie należy używać chlorowanych, ściernych ani żrących środków czyszczących. Nie należy dopuścić do kontaktu agresywnych środków do czyszczenia toalet z materiałem. Deskę sedesową pozostawić otwartą aż do całkowitego spłukania detergentu. Jeśli środek czyszczący do toalet przedostanie się na deskę sedesową, należy ją opłukać czystą wodą. Pokrywę, siedzenie i zawiasy należy dobrze osuszyć po wyczyszczeniu miękką ściereczką, aby zapobiec powstaniu rdzy.

Deska sedesowa SlimSeat firmy Villeroy & Boch jest wyposażona w szereg udoskonaleń technicznych. Najwyższą wydajność osiąga się dzięki prostej i szybkiej instalacji, zwłaszcza w połączeniu z innowacyjnym mocowaniem miski WC na ścianie SupraFiX 2.0. Konstrukcja ma już wstępnie zmontowany amortyzator. W przypadku desek sedesowych firmy Villeroy & Boch stabilna instalacja jest gwarantowana. Zwracamy uwagę na komfort dla najwyższych wymagań. Kształt siedzenia zapewnia wyjątkową wygodę. Bufory absorbujące hałas i mechanizm SoftClosing zapewniają delikatne i ciche zamykanie pokrywy. Zapewnia to ochronę materiału pokrywy i zapobiega przytrzaśnięciu palców.

Nigdy nie należy dociskać pokrywy z mechanizmem SoftClosing. Spowoduje to uszkodzenie wysokiej jakości mechanizmu automatycznego opadania deski. Standardowe deski sedesowe są odporne na pęknięcia przy obciążeniu do 175 kg. Natomiast w przypadku tej deski sedesowej jest to 240 kg. W przypadku deski sedesowej SlimSeat firmy Villeroy & Boch obowiązuje 10-letnia gwarancja zgodnie z warunkami gwarancji. Niezwykle płaskie deski sedesowe SlimSeat są dostępne w nowoczesnym wzornictwie przekładkowym typu „sandwich“ i z oplotem. Filigranowa deska sedesowa doskonale pasuje do Twojego projektu łazienki. Elementy techniczne są ukryte, dzięki czemu można cieszyć się wszystkimi zaletami błyszczącego i nieskazitelnego wyglądu.