Inspiracje łazienkowe

Porady i pomysły

musi spełniać nie tylko wysokie wymogi w zakresie funkcjonalności, lecz jednocześnie mieć przyjemny wystrój, ponieważ w łazience zawsze i chętnie spędzamy dużo czasu. Od codziennej higieny przez pielęgnację ciała i stylizację po ekskluzywny program wellness. Zrealizuj swoje osobiste życzenia we własnej łazience.


Cenne wskazówki dla Twojej łazienki

Pozwól się oczarować naszymi pomysłami wyposażenia łazienki i stwórz swoją zupełnie indywidualną oazę relaksu.
Odkryj różnorodność możliwości wyposażenia, pracując z różnymi kolorami, kształtami, materiałami i akcesoriami.

Trendy łazienkowe

Łazienka - najlepsze miejsce na odprężenie i relaks

Nie trzeba wiele wysiłku, aby każda łazienka stała się prawdziwym cackiem – całkowicie niezależnie od warunków przestrzennych. Na przykład dzięki sile wyrazu kolorów i różnym niuansom kolorystycznym oraz dopasowanym akcesoriom można stworzyć strefę wellness, która będzie wręcz zapraszać do odpoczynku.

Daj się zainspirować pomysłami na łazienkę


Łazienka jest wyjątkowym miejscem w każdym domu

Naturalne materiały takie, jak drewno i kamień, a także rośliny i miłe dla oka szczegóły składają się na pozytywny klimat pomieszczenia. Przytulne dywany łazienkowe i eleganckie zasłony to kolejny element przyjemnej atmosfery. Dowiedz się, jak dzięki przemyślanemu zastosowaniu luster w łazience można stworzyć odpowiedni styl i przy użyciu efektownego oświetlenia wzbogacić ją w nastrojowe akcenty. Możesz też ożywić ciało i ducha w osobistej saunie, wdychając przy tym delikatne aromaty olejków eterycznych i ciesząc się harmonijnym brzmieniem ulubionej muzyki.

Jaki styl łazienki pasuje do Ciebie?     

Jak stylowo urządzić łazienkę


Możesz też ożywić ciało i ducha w osobistej saunie, wdychając przy tym delikatne aromaty olejków eterycznych i ciesząc się harmonijnym brzmieniem ulubionej muzyki. Chcemy, aby nasi klienci każdego dnia mogli cieszyć się w swoich łazienkach nowościami od Villeroy & Boch. A także, aby łazienka nie była tylko łazienką, lecz miejscem, w którym można odzyskać prawdziwą radość życia.

Projekt łazienki dla Ciebie