Annette Maria Sonntag

Design produktów z ukierunkowaniem na ceramikę.

Urodziła się w Saarland, studiowała wzornictwo przemysłowe na Akademii Sztuk Pięknych w Saar. Po otrzymaniu dyplomu (2002) ukończyła uzupełniające studia magisterskie (2004) w zakresie produkcji ceramiki u prof. Andreasa Brandoliniego. Od 2003 roku Annette Maria Sonntag pracuje jako niezależna projektantka produktów. Projektuje wprowadzane na całym świecie serie produktów dla klientów przemysłowych. Między innymi opracowała i zaprojektowała aktualną kolekcję Joyce dla Villeroy & Boch. Od 2011 roku wykłada wzornictwo produktów w Akademii Sztuk Pięknych w Saar.

Jak powstała kolekcja Joyce

Indywidualność to jeden z najsilniej zaznaczających się aktualnie trendów. Dzięki kolekcji Joyce, także Ty możesz mieć pierwszą łazienkę z akcesoriami Apps. Z kolekcją Joyce możesz bawić się wzornictwem i stworzyć łazienkę pełną innowacyjnych możliwości. Dla Annette Maria Sonntag sercem kolekcji jest miejsce do mycia z powierzchniami do odkładania oraz inteligentne systemy przechowywania. Personalizację można osiągnąć przez ustawianie w wybranych miejscach dozowników mydła, armatur i kolorowych akcesoriów Apps. Projektantka inspirowała się tutaj zasadą komputerów stacjonarnych – przesuwanie różnych aplikacji i akcesoriów Apps, któ‏re są akurat potrzebne, a wszystko to w zasięgu ręki.

Apps to praktyczne akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnej łazience. Dzięki miskom, wazie App i zestawowi mydelniczek okolice umywalki można sobie organizować ciągle od nowa zależnie od humoru. Całkowicie łatwo i bezpiecznie. Ponieważ wszystkie akcesoria Apps mają od spodu miękką, magnetyczną podkładkę, dzięki której element stabilnie trzyma się na umywalce meblowej.

Miski App można układać jedna na drugiej, dostępne są w trzech wysokościach i na życzenie z różnymi wkładkami i pokrywkami. Można je ze sobą łączyć na różne sposoby i w ten sposób wprowadzać ciągle nowe akcenty kolorystyczne do łazienki. Ponieważ akcesoria oraz zawory ceramiczne i waza App są dostępne w kolorze białym, w łagodnych kolorach, takich jak ziemisty odcień Peru, ciepły żółty Sahara lub niebieskoszary Bali, a także w jaskrawych kolorach, jak silny Petrol Curaçao i promienny odcień fuksji Florida.


Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz