Architectura MetalRim

Nowoczesny design, wyjątkowa wytrzymałość

Architectura MetalRim

Nowy brodzik z kolekcji Architectura MetalRim cechuje wyjątkowo płaski design, który znakomicie wygląda w każdej łazience.
Brodzik został wykonany z wysokogatunkowego akrylu. Błyszcząca powierzchnia zachwyca. Design brodzika dopełnia zintegrowana z posadzką pokrywa odpływu w kolorze białym, chromu lub matowego chromu.

Architectura MetalRim

W tej nowej generacji brodzików po raz pierwszy została zastosowana opracowana przez Villeroy & Boch technologia MetalRim: Stalowe wzmocnienie wtopione w krawędź zapewnia wyjątkowo dużą stabilność i oferuje nieograniczoną swobodę wzornictwa. Fascynująca różnorodność modeli i minimalistyczne wzornictwo pozwalają realizować indywidualne projekty aranżacji i montażu w każdym pomieszczeniu: Wszystkie 31 modeli Architectura MetalRim są dostępne z dwiema wysokościami krawędzi (15 mm i 48 mm) i można je montować na trzech różnych wysokościach. Wyszukane kształty, doskonała stabilność i najlepsza jakość materiałów – Architectura MetalRim łączy w sobie subtelne, finezyjne kształty z praktycznymi zaletami.

Brodziki z kolekcji Architectura MetalRimRed zostały wyróżnione prestiżową nagrodą Dot Award 2014

„Red dot” to renomowany znak jakości przyznawany co roku za dobre wzornictwo w ramach konkursu Red Dot Design Award, organizowanego przez niemieckie centrum Design Zentrum Nordrhein-Westfalen w Essen. W konkursie Red Dot Design Award udział bierze ponad 14 000 uczestników z 70 krajów i jest to jeden z największych i najbardziej renomowanych konkursów w tej branży na świecie. Wszystkie produkty zgłoszone do konkursu są oceniane i testowane według takich kryteriów jak innowacyjność, funkcjonalność, ergonomia, trwałość, ochrona środowiska oraz jakość przez niezależne jury, złożone z uznanych ekspertów w dziedzinie wzornictwa.

reddot award

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz