PRZEGLĄD FUNKCJI NASZYCH BATERII

Przedstawiamy ich zalety
Funkcje baterii marki Villeroy & Boch

Baterie łazienkowe marki Villeroy & Boch wyróżniają się stylowym wzornictwem, wysoką jakością materiałów i trwałością. Do ich
atutów zalicza się również wiele praktycznych funkcji zapewniających komfort użytkowania. Przedstawiamy Państwu kompaktową i poglądową prezentację zalet
poszczególnych funkcji.

Większy komfort

WhisperFlow:
cicha praca

Baterie z WhisperFlow wyróżniają się niskim poziomem emisji hałasu i dlatego są przeznaczone w szczególności do domów wielorodzinnych. Dzięki cichej pracy baterie te są prawie bezgłośne i są zakwalifikowane do pierwszej klasy emisji hałasu.

LaminarJet:
kontrolowana siła wody

Nowy strumień laminarny jest cichy i krystalicznie przejrzysty. Pozbawiony zawirowań przepływ wody ogranicza powstawanie aerozolu, dając w efekcie niemal całkowicie wolny od rozbryzgów strumień, który umożliwia precyzyjne mycie i jeszcze więcej higieny na co dzień.

SmartPressure:
inteligentna oszczędność wody

Innowacyjna technologia SmartPressure zapewnia jednakowy przepływ wody, nawet gdy w instalacji wodociągowej dochodzi do fluktuacji, aby zagwarantować pełen relaks podczas kąpieli.

Wygodniejsza obsługa

AdjustablePlus:
optymalny komfort

Baterie z funkcją AdjustablePlus są wyposażone w ruchomy regulator strumienia. Funkcja ta umożliwia indywidualne pozycjonowanie strumienia wody. Dzięki temu strumień można ustawić zgodnie z indywidualnymi preferencjami i cieszyć się jeszcze większym komfortem.

ComfortPlus: więcej
przestrzeni przy umywalce

Aby zapewnić dostateczną ilość miejsca do mycia się, golenia i mycia zębów, firma Villeroy & Boch opracowała funkcję ComfortPlus polegającą na instalacji kranu na bardzo dużej wysokości. Zapewnia ona optymalną wysokość obsługi i dużo miejsca do codziennych czynności dla osób o każdym wzroście.

EasyClean:
żadnych szans dla kamienia itp.

Kamień, brud i inne zanieczyszczenia łatwo przywierają do baterii. EasyClean zapobiega tym zabrudzeniom poprzez specjalne wykończenie powierzchni. Osady powstałe na bateriach można łatwo i bez śladu usunąć ręką lub miękką ściereczką. Gwarantuje to optymalną higienę bez stosowania ostrych środków chemicznych.

CoolTap:
pewna ochrona przed oparzeniami

Aby zapobiec oparzeniom spowodowanym kontaktem z gorącymi bateriami prysznicowymi, firma Villeroy & Boch opracowała funkcję CoolTap. Funkcja ta dobrze chroni przed poparzeniem się o korpus termostatu, ponieważ bateria nie przewodzi wysokiej temperatury na zewnątrz. 

EasySwitch:
urozmaicenie pod prysznicem

Funkcja EasySwitch firmy Villeroy & Boch pozwala cieszyć się trzema rodzajami natrysku pod prysznicem. Wystarczy jeden ruch ręki, aby przełączyć baterię z trybu normalnego na odprężający tryb deszczowy lub tryb przyjemnie intensywnego masażu.

Większa oszczędność wody

AirPlus:
napowietrzony strumień, oszczędność i orzeźwienie

AirPlus w inteligentny sposób oszczędza wodę poprzez zmieszanie jej z powietrzem. Przez to funkcja ta zapewnia niezwykle przyjemne wrażenia w kontakcie z wodą i znacznie redukuje zużycie wody. I co najlepsze: nie czuć straty na efektywności.

AquaSmart:
mniejsze zużycie wody, większy komfort

Oszczędność wody nie tylko służy środowisku, lecz również wpływa na zasobność portfela. Innowacyjna technologia AquaSmart firmy Villeroy & Boch zmniejsza zużycie wody przez ograniczenie natężenia jej przepływu. Dzięki temu rocznie można zaoszczędzić aż do 60% wody na jedną baterię bez konieczności rezygnowania z komfortu.

Wyszukiwarka dystrybutorów Villeroy & Boch

Zapraszamy do obejrzenia armatury Villeroy & Boch w salonach sprzedaży w najbliższej okolicy i skorzystania z porady.

Wyszukiwarka dystrybutorów

Tabela funkcji i baterii

Mettlach Armatur von Villeroy & Boch Conum Armatur von Villeroy & Boch Antao Armatur von Villeroy & Boch Dawn Armatur von Villeroy & Boch Loopo & Friends Armatur von Villeroy & Boch Subway 3.0 Armatur von Villeroy & Boch Liberty Armatur von Villeroy & Boch Architectura Square Armatur von Villeroy & Boch Architectura Armatur von Villeroy & Boch O.novo Armatur von Villeroy & Boch
Mettlach Conum Antao Dawn Loop & Friends Subway 3.0 Liberty Architectura Square Architectura O.novo
AdjustablePlus
AirPlus
AquaSmart
ComfortPlus
EasyClean
LaminarJet
SmartPressure