Quaryl®

Piękno na wieki

Villeroy & Boch | Quaryl

Fascynuje od pierwszego dotknięcia. Jedwabiście gładkie i przyjemnie ciepłe w dotyku produkty łazienkowe z Quarylu® sprzyjają dobremu samopoczuciu. Duże wrażenie robi również ich design. Zachwyć się ponadczasowo klarowną, precyzyjną formą, możliwą do uzyskania wyłącznie przy pomocy materiału Quaryl®. Wytrzymałe powierzchnie, trwałość i wysoka jakość zapewniają idealną przyjemność użytkowania. Odkryj komfortowe wanny i brodziki z Quarylu® i ciesz się wyjątkowo miłymi chwilami w łazience.

Quaryl® – ekskluzywny materiał na ekskluzywne projekty

Oferowany wyłącznie przez Villeroy & Boch, produkowany w Europie Środkowej i sprawdzony na całym świecie od 25 lat: Z połączenia 60% naturalnego kwarcu i wysokogatunkowego akrylu sanitarnego powstaje wyjątkowy materiał, łączący najlepsze właściwości obu surowców: Quaryl® umożliwia tworzenie precyzyjnych i urozmaiconych projektów, jest niezwykle wytrzymały i przyjemny w dotyku. To wyjątkowy materiał na estetyczne produkty łazienkowe o trwałej wartości.

Podstawowym składnikiem naszego wyjątkowego materiału Quaryl® są kryształy kwarcu czystej odmiany.

Wysoka zawartość (60%) drobno mielonej mączki kwarcowej nadaje naszym produktom z Quarylu® wyjątkową trwałość.

Płynny Quaryl® jest formowany w procesie wysoce precyzyjnego odlewania.

Co czyni Quaryl® tak wyjątkowym?

Precyzyjny design w parze z ascetyczną elegancją

Quaryl® to idealny materiał do tworzenia nowoczesnego wzornictwa wysokiej jakości. Nasze wanny o doskonałych kształtach i minimalistyczne brodziki zachwycają wyjątkowo precyzyjnym krawędziami, małym promieniami i cienkimi ściankami. Zintegrowane na równi z powierzchnią, prawie niewidoczne dysze nadają ekskluzywny wygląd również naszym wannom z hydromasażem. Nie bez powodu produkty z Quarylu® regularnie zdobywają renomowane nagrody za design. 

Wyjątkowy połysk przez wiele lat

Każdy produkt z Quarylu® wyróżnia się wyjątkowym połyskiem, który przykuwa uwagę nawet po wielu latach. Wiąże się to z tym, że ten trwale odporny na odbarwienia i promieniowanie UV materiał nawet w przypadku częstego nasłonecznienia zachowuje swoją wyjątkową barwę. Produkty są niezwykle trwałe, odporne na wstrząsy, uderzenia i zarysowania. Są odporne na obciążenia aż do 1000 kg, co regularnie wykazują nasze kompleksowe kontrole jakości. Lecz jeśli nawet dojdzie do niewielkiego uszkodzenia, powierzchnie można szybko i łatwo naprawić.

Większy komfort i bezpieczeństwo w każdym momencie

Quaryl® jest przyjemnie ciepły w dotyku i od pierwszej chwili zaprasza do relaksu. Bardzo długo utrzymuje ciepło wody, dzięki czemu można się rozkoszować długą kąpielą. Jego doskonałe właściwości dźwiękochłonne sprawiają, że również kąpiel pod prysznicem to przyjemność: na brodzikach z Quarylu® nawet silny strumień prysznica brzmi jak delikatny szmer. Maksimum bezpieczeństwa zapewniają naturalne właściwości antypoślizgowe Quarylu®. Dzięki temu nasze brodziki w matowych kolorach o najwyższej sprawdzonej klasie antypoślizgowości C zapewniają bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Łatwe w pielęgnacji powierzchnie zapewniają idealną higienę

Gładkie, nieporowate i zamknięte powierzchnie wyrobów z Quarylu® nie tylko elegancko wyglądają, lecz można je również szybko i łatwo wyczyścić. Brud praktycznie wcale do nich nie przywiera i daje się z łatwością zetrzeć. Dzięki materiałowi Quaryl® można się przez wiele lat cieszyć idealną czystością i wyjątkowym połyskiem.

Nasze atrakcyjne projekty z Quarylu®

Znakomite i nagradzane: produkty łazienkowe z Quarylu®

Wyjątkowa forma naszych produktów z Quaryl® wzbudza zachwyt nie tylko w prywatnej łazience, lecz zdobyła również wiele renomowanych nagród – krajowych i międzynarodowych.

Poznaj więcej szczegółów
Wanny z Quarylu
Wanny z Quarylu®
Brodziki z Quarylu
Brodziki z Quarylu®
Kąpiel pod prysznicem
Strona tematyczna: Kąpiel pod prysznicem

Dowiedz się więcej