ViFlow

Inteligentny odpływ i przelew

Umywalki bez otworu przelewowego o stylowej, gładkiej powierzchni i estetycznym wyglądzie stanowią obiekt designu w stylu minimalistycznym. Aby w przypadku spiętrzenia woda mimo braku przelewu nie wylewała się z umywalki, proponujemy innowacyjne rozwiązanie: ViFlow, inteligentny odpływ i przelew. Montuje się go pod umywalką, aby nie zaburzał efektu klarownej formy. Jest to również korzystne dla higieny, bo umywalki bez otworu przelewowego można szybciej i dokładniej wyczyścić. Poznaj ViFlow w naszej nowoczesnej kolekcji Finion i ciesz się ekskluzywnym designem klasy premium.

Poznaj Finion

Prosta zasada działania ViFlow

Otwarty zawór spustowy
Woda płynie przez zawór do przewodu kanalizacyjnego. 

Zamknięty zawór spustowy
Użycie dźwigni zamyka zawór. Woda gromadzi się w umywalce i w rurze przelewowej. 

Przelew
Kiedy poziom wody w rurze przelewowej osiągnie określoną wysokość, dopływająca woda wpływa przez dwuczęściową rurę do przewodu kanalizacyjnego. Zapobiega to przelaniu się wody w umywalce. Użycie dźwigni otwiera zawór i woda bez przeszkód odpływa.

ViFlow – doskonały design do umywalek Finion

Minimalistyczne wzornictwo, pomysłowe wyposażenie, perfekcja w każdym szczególe: kolekcja Finion wyznacza nowe standardy dobrego stylu urządzenia łazienki. Niezwykle elegancko prezentują się zwłaszcza umywalki z ultracienkimi ściankami i krawędziami, a całości efektu dopełnia niewidoczny przelew ViFlow. 

Poznaj Finion

Odkryj inteligentne zalety ViFlow

  • Bezpieczeństwo i komfort: ViFlow automatycznie zapobiega przelewaniu się wody przy spiętrzeniu
  • Łatwe czyszczenie umywalki bez otworu przelewowego
  • ViFlow pasuje do wszystkich baterii z dźwignią
  • Regulacja wysokości spiętrzenia i przelewu
  • Superpłaska ceramiczna osłona odpływu w kolorach Biały Alpejski, Star White i Edelweiss