ViFresh

Prostota. Dyskrecja. Świeżość.

ViFresh od Villeroy & Boch

W prosty sposób zadbaj o świeży zapach i higieniczną czystość toalety. Odkryj ViFresh, zintegrowane rozwiązanie dla efektu świeżości od Villeroy & Boch. Innowacyjny koszyczek na kostki toaletowe jest wbudowany w ceramikę tuż za deską sedesową i dzięki temu jest prawie niewidoczny. Wystarczy otworzyć pokrywę, włożyć do środka standardową kostkę toaletową lub umieścić żel zapachowy i zamknąć pokrywę. Przy każdym spłukiwaniu w łazience będzie wyczuwalny świeży zapach.


ViFresh jest bardzo higienicznym rozwiązaniem

ViFresh to perfekcyjne pod względem higieny rozwiązanie do toalety, ponieważ koszyczek na kostkę zapachową lub żel znajduje się na zewnątrz miski WC – jest to zintegrowana, prawie niewidoczna komora przy dopływie wody. Zalety w porównaniu ze zwykłymi koszyczkami na kostki toaletowe: Podczas uzupełniania zintegrowanego pojemnika środkami do pielęgnacji toalet (kostka toaletowa lub żel) nie ma konieczności dotykania niehigienicznych stref, takich jak rant lub wnętrze miski WC. Ponadto podczas każdego spłukiwania woda pobiera jednakową ilość środka toaletowego i rozprowadza go równomiernie w całej misce WC. To perfekcyjny sposób na czystość i świeżość w toalecie.

Miski WC z ViFresh zapewniają świeżość

ViFresh, zintegrowana komora na kostki toaletowe

Odkryj świeżość ViFresh

  • ViFresh zapewnia świeży zapach i higieniczną czystość podczas każdego spłukiwania

  • Koszyczek napełnia się łatwo i higienicznie, bez konieczności dotykania wnętrza miski WC

  • Do ViFresh odpowiednie są standardowe kostki toaletowe i żele zapachowe

  • Środek toaletowy jest zawsze równomiernie dozowany

  • Doskonała jakość spłukiwania jest zagwarantowana

Znajdź najbliższego dystrybutora

Rozwiązanie ViFresh nie jest skomplikowane

Dostęp do ViFresh jest bardzo łatwy, dzięki czemu koszyczek można szybko wyczyścić i uzupełnić. Pojemnik na środki toaletowe można wyjąć jednym ruchem ręki i przed ponownym napełnieniem opłukać pod bieżącą wodą.

Dzięki temu środek toaletowy nie skleja pojemnika, a efekt spłukiwania jest za każdym razem doskonały. Niezwykle praktyczne rozwiązanie: precyzyjnie dopasowany koszyczek na kostki toaletowe i żele do WC sprawia, że przy każdym spłukiwaniu środek toaletowy jest odpowiednio dozowany.

ViFresh, zintegrowana komora na kostki toaletowe w ceramice

Nasz mistrz do doskonałej higieny

Bezrantowa miska WC DirectFlush to doskonałe rozwiązanie higieniczne od Villeroy & Boch: dzięki ViFresh, innowacyjnej powierzchni CeramicPlus i AntiBac mistrz higieny jest higieniczny, antybakteryjny i łatwy w czyszczeniu, zapewniając niezmienne poczucie bezpieczeństwa w łazience.

Dowiedz się więcej o mistrzu higieny

ViFresh – optymalne rozwiązanie dla misek bezrantowych

Pod względem designu i funkcjonalności rozwiązanie ViFresh jest perfekcyjnie dostosowane do bezrantowych misek WC. W przeciwieństwie do zwykłych koszyczków na kostki toaletowe środek toaletowy jest pobierany zanim woda dotrze do miski WC. Dzięki temu jest on równomiernie rozprowadzany w całej misce. Ze względu na to, że strumień wody podczas spłukiwania nie jest blokowany przez wiszące koszyczki, zostaje zachowana doskonała jakość spłukiwania.

Dowiedz się więcej o systemie DirectFlush

AntiBac, Subway 2.0 DirectFlush

German Design Award Special 2017

ViFresh – doskonałe wzornictwo i funkcjonalność

Dzięki perfekcyjnemu połączeniu inteligentnej funkcjonalności i wybitnego wzornictwa ViFresh nie tylko zachwyca w łazience, lecz podoba się również ekspertom: międzynarodowe jury przyznało temu rozwiązaniu nagrodę German Design Award – Special Mention 2017.


Aplikacja Augmented Reality

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience
 

Pobierz

Newsletter

Poznaj najnowsze trendy w aranżacji łazienek

Zarejestruj się już teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższy salon sprzedaży produktów Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz