ViPrint

Mój prysznic. Mój styl.

Zadbaj o indywidualny wystrój swojej łazienki. ViPrint oferuje atrakcyjne dekory brodzików Subway Infinity – od nowej interpretacji klasyki przez wzory inspirowane naturą oraz wzory na płytkach ceramicznych aż po graficzne struktury – stwarzając zupełnie nowe możliwości wykończenia łazienki w indywidualnym stylu. Zachwyć się efektem, który jak dotąd można było uzyskać wyłącznie w prysznicach wyłożonych płytkami, oraz praktyczną zaletą brodzika – łatwością czyszczenia. Spraw, aby Twój prysznic był absolutnie wyjątkowy, i nadaj swojej łazience oryginalny wygląd.

ViPrint – Inspired by Nature, Villeroy & Boch

Inspired by Nature


Nordic Creek
ViPrint – Nordic Creek
Blue Lagoon
ViPrint – Blue Lagoon
Highland Stone
ViPrint – Highland Stone

Zaproś naturę do łazienki: charakterystyczna struktura drewna, naturalna faktura kamienia i mieniące się odcienie wody tworzą wrażenie prawdziwych, naturalnych materiałów. Fascynujący, autentyczny wygląd dekorów sprawi, że Twoja łazienka stanie się ożywczym źródłem relaksu. Nuta autentyczności w nowoczesnych i klasycznych łazienkach.

Pokaż wszystkie produkty

ViPrint – Inspired by Heritage, Villeroy & Boch

Inspired by Heritage


Townhouse
ViPrint – Townhouse
Abbey Blue
Abbey Grey
ViPrint – Abbey Grey

Prawdziwe piękno jest wieczne: te nowoczesne interpretacje historycznych wzorów, na przykład słynnych płytek z Mettlach – Mettlacher Platten, to hołd złożony kilkusetletniej tradycji sztuki ceramicznej firmy Villeroy & Boch. Nadają one prysznicowi charakter cennego antyku i są stylową ozdobą każdej łazienki.

Pokaż wszystkie produkty

ViPrint – Inspired by Geometry, Villeroy & Boch

Inspired by Geometry


Sinus Black
ViPrint – Sinus Black
Sinus White
ViPrint – Sinus White
Starflower
ViPrint – Starflower

Fascynujący układ linii, które magicznie przyciągają wzrok: te dekory wyczarowują z geometrycznych wzorów i graficznych struktur niemal przestrzenną głębię na podłodze. Za każdym razem wydają się wyglądać inaczej i podczas kąpieli pod prysznicem można kontemplować ten efekt. Są to wzory o ponadczasowej elegancji – nowoczesne lub klasyczne – które pasują do każdego stylu urządzenia łazienki.

Pokaż wszystkie produkty

Odkryj zalety brodzików ViPrint


ViPrint – Design Awards, Villeroy & Boch

  • Różnorodne nowe możliwości aranżacji podłogi w łazience

  • 20 atrakcyjnych dekorów dających oryginalny efekt

  • 19 standardowych rozmiarów i możliwość indywidualnego docięcia

  • Możliwość wyboru sposobu montażu: równo z posadzką, na płytkach, na cokole

  • Montaż na równi z powierzchnią posadzki i precyzyjnie wykończone krawędzie dla efektu bezprogowego, prawie niewidocznego połączenia brodzika z płytkami

  • Trwałość kolorów i wytrzymałość dzięki połączeniu dekoru ze szkliwem

  • Wyjątkowo łatwe czyszczenie dzięki bezfugowej powierzchni

  • Bezpieczeństwo kąpieli pod prysznicem dzięki klasie antypoślizgowości A (PN12)

Poznaj wirtualnie ViPrint


Pobierz teraz naszą aplikację Augmented Reality i obejrzyj oryginalne dekory ViPrint w swojej łazience. Dowiedz się więcej

Augmented Reality App